Limak'tan Geleceğin Mühendis Kadınlarına Destek

Limak'tan Geleceğin Mühendis Kadınlarına Destek
"İş hayatında daha çok mühendis kadın olsun diye" sloganı ile yola çıkan Limak Holding, geleceğin mühendis kadınlarını desteleyen yeni projesini hayata geçirdi. Limak, Türkiye’de mühendislik okuyan kızların eğitimine katkıda bulumak ve iş hayatında söz sahibi olmalarını desteklemek amacı ile "Türkiye’nin Mühendis Kızları" projesini hayata geçirdi. Projenin öncelikli hedefi olan "kadınları destekleme" mesajını ise 8 Mart Dünya Kadınlar Günü için hazırlanan 1 haftalık dijital kampanya ile duyurdu. Kampanya öncelikle dijital için hazırlansa da TV kanalları da dahil edilerek daha fazla kişiye ulaşması sağlandı. Dijital reklam ajansı Horizon tarafından hazırlanan tanıtım filmi Instagram, Facebook ve Youtube kanalları üzerinden yayınlandı. Kampanyada sadece dijital kanallardan 1.5 milyondan fazla kişiye ulaştı.

Mesleğini en iyi şekilde yapan, Türkiye’nin modern yüzüne bilimle değer katan mühendisler yetiştirmek için... Türkiye'nin Mühendis Kızları.

Türkiye'nin Mühendis Kızları tarafından gönderildi 4 Mart 2016 Cuma
Horizon'dan Gözde Ünlü Dölek kampanya sonunda elde edilen ön önemli veriyi şöyle özetliyor: "Videomuz TV'de geniş bir kitleye ulaşırken, dijital kanallarda özel hedefleme yaptık. Böylece ulaşmak ve mesajımızı iletmek istediğimiz kadınları bulmaya çalıştık. Sonuçlar videonun Facebook'ta 13-17 yaş ve 45-54 yaş grubu tarafından; Instagram’da ise 13-24 yaş aralığında daha çok izlendiğini gösterdi. Bu da kampanya hedefimizi ve mecra seçimlerimizi doğru yaptığımızı gösterdi."
Etiketler:

İlgili Haberler

Usta Dönerci Web Sitesi Yenilendi!
Web siteleri menu icon
13 Oca 17
Usta Dönerci Web Sitesi Yenilendi!
Devamını Oku >
TAB Gıda Tüketicilerine Sesleniyor: Ne Yediğini Bil!
Web siteleri menu icon
22 Kas 16
TAB Gıda Tüketicilerine Sesleniyor: Ne Yediğini Bil!
Devamını Oku >