Leonardo DiCaprio Hayranlarının Feryadına mbsays’ten Destek!

Ajans Haberleri, Haberler 12 Oca 2016
Leonardo DiCaprio Hayranlarının Feryadına mbsays’ten Destek!

Dijital reklam ajansı mbsays, Oscar’a defalarca aday gösterilmesine rağmen bir türlü alamayan Leonardo DiCaprio için kampanya başlattı: #GiveOscarToLeo

Bilindiği üzere Leonardo DiCaprio içinde Altın Küre Ödülleri de olmak üzere birçok önemli ödülün sahibi oldu. Ancak Akademi Ödülleri’ne, yani namıdiğer Oscar’a beş defa aday gösterilmiş olmasına rağmen bir türlü bu ödüle sahip olma şerefine erişemedi. Bu durum kendisini ne kadar düşündürüyor bilinmez ama hayranlarını bir hayli üzdüğü gerçek.

Bünyesinde bir hayli fazla DiCaprio hayranı barındıran mbsays de boş durmamış. Öyle ki DiCaprio’nun son filmi The Revenant’taki Hugh Glass karakteriyle sergilediği performansı izledikten sonra giveoscartoleo.com isminde bir funsite açmaya karar vermiş. Yaratıcı fikrini mbsays’in geliştirip açtığı site hayranlarının oylarını, Leo’ya #GiveOscarToLeo hashtagi altında manevi destek yoluyla ulaştırmayı hedefliyor.

Sitede mbsays imzasıyla yer alan açıklamada şu ifadelere yer verilmiş:

“Leonardo DiCaprio’nun hayranları olarak, son filmi The Revenant’ı izledikten sonra böyle bir site açmaya karar verdik. Kendisi Akademi Ödülleri yani ‘Oscar’a birçok kez aday gösterilmiş olmasına rağmen henüz bu ödülü kazanamadı.

Kendisini, canlandırdığı ‘Hugh Glass’ karakterinde izledikten sonra derinden etkilendik. Bu site de bizim gibi Leonardo DiCaprio’nun bunca yıldır bu ödülü almayı tamamı ile hak ettiğine inanların oylarının gücünü göstermek için açıldı.”

leonardo dicaprio hayranlarının feryadına mbsaysten destek

Hayranları şimdiden 5000’in üzerinde oyla Leo’ya desteklerini sunmuş bile. mbsays’in, Leo hayranlarının bu haklı feryadına ses vermesi de gerçekten takdire şayan.

Siz de sitedeki Oscar ödülünü soldan sağa alarak kampanyaya destek olabilir ve Leo hayranlarını bu platformdan haberdar ederek sinerjinin büyümesine katkı sağlayabilirsiniz. DiCaprio’nun bu yıl ödülü alıp alamayacağını ise bekleyip göreceğiz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Fakir, Dijital İletişimi İçin mbsays’i Seçti! Webtures’ten Faydalı Bir Kaynak: Search Console Rehberi →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.