Korteks De Yeni Web Sitesi İçin Unigate Dedi

Ajans Haberleri, Haberler 08 May 2015
Korteks De Yeni Web Sitesi İçin Unigate Dedi

Sektörünün önemli ve güçlü oyuncularından olan Korteks, Unigate altyapısıyla hazırlanacak yeni web sitesiyle müşterileriyle yeniden buluşmaya hazırlanıyor.

Korteks, yeni web sitesi ile; Türkiye ve dünyada,  tekstil sektöründe kaliteli polyester ipliğe ihtiyaç duyan tüm üreticilerine kurumsal bir iletişime hazırlanıyor. Marka aynı zamanda farklı fonksiyonel özellikler taşıyan birçok markalı ürününü de pazara duyurmayı hedefliyor.

Alanında 1 numara olan firma, kurumsal kimliğini de yenilenen web sitesi ile taçlandırmış olacak. Web sitesi projesi tamamlandığında Korteks, müşterisine en doğru şekilde ulaşarak vermek istediği mesajı, ürün yelpazesini ve ürün kalitesini en iyi içerik ile sunma şansına sahip olacak.

Medyasoft, aralarında Türk Hava Yolları, Ülker, ING Bank, Novartis’in de bulunduğu Türkiye’nin en büyük kurumlarına uzun yıllardır hizmet vermeye devam ediyor. Ajans tarafından geliştirilenTÜBİTAK destekli Unigate;  havacılıktan finansa, gıdadan teknolojiye kadar pek çok farklı sektördeki KOBİ ve büyük ölçekli şirketlerde tercih ediliyor.

Proje Yöneticisi Volkan Ünalan,  proje ile ilgili olarak;  “Unigate, kurumlara dijital dönüşüm süreçlerinde hızlı, güvenilir, bütünleşik kanallı çözümler sunan müşteri deneyimi platformdur. Medyasoft, kendisi gibi sektörün öncü firmaları ile çalışmaktadır. Korteks de kendi sektörünün önemli ve güçlü oyuncularındandır. Projeyi 3 ay gibi kısa bir sürede bitirmeyi hedeflemekteyiz.  Unigate altyapısıyla hazırlanacak yeni web sitesiyle Korteks, müşterileriyle yeniden buluşmaya hazırlanıyor” dedi.

Korteks, Unigate altyapısıyla hazırlanan yeni web sitesinde müşterisine en doğru şekilde ulaşarak; vermek istediği mesajı, ürün yelpazesini ve ürün kalitesini en iyi içerik ile sunacak.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← IBM ve Facebook’tan Stratejik Ortaklık! Karbonat, Anneler Günü’nü Emojilerle Kutluyor →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.