Koff Animation'dan serinin üçüncü filmi geldi; SEBA yayında!
![Koff Animation'dan serinin üçüncü filmi geldi; SEBA yayında!](http://www.dijitalajanslar.com/wp-content/uploads/2017/10/koff-animation-bulten-.png)
Koff Animation toplumun ortak belleğinde yer eden en önemli isimlerine saygı duruşunda bulunmaya efsane başkan Süleyman Seba ile devam ediyor.
Tarihe unutulmaz izler bırakan isimlerin yer aldığı seri, bu kez Beşiktaş’ın unutulmaz başkanı Süleyman Seba’yı, Kabataş Erkek Liseliler Derneği’nin değerli katkılarıyla konuk ediyor.
Başkan Seba’nın ölüm yıldönümü anısına hazırlanan animasyon film, Koff Animation’ın kaptanı Gökhan Okur’un yönetmenliğinde izleyici karşısına çıktı.
2015 yılında hazırlanan ilk film; Türk sanat müziğinin büyük ustası Zeki Müren'in hayatını konu etmişti. Bu filmi, Mart ayında arabesk müziğin damar sesi Müslüm Gürses filmi izledi. Efsanelerin hayatlarına selam duran bu filmler izleyici tarafından çok sevildi, yoğun tebrik ve takdirle karşılandı.
Kariyerindeki başarılarıyla, başta Beşiktaş camiası olmak üzere tüm futbol severlerin takdirini toplamış bir isim olan Süleyman Seba, 2014’te aramızdan ayrılarak tüm sevenlerini yasa boğdu.
Seba’nın hayatındaki altın düğümleri, kariyer eşikleri, arzuları, tutkuları ve hayalleri bu filmle unutulmaz bir anıya dönüşüyor.
Ajanslardan ücretsiz fiyat teklifleri alın.