Keanu Reeves’in Kendi Motosiklet Şirketi İçin Web Sitesi Kurarken Yaşadıkları

Keanu Reeves’in Kendi Motosiklet Şirketi İçin Web Sitesi Kurarken Yaşadıkları

Squarespace, aktör Keanu Reeves’in kendine ait motosiklet şirketi için web sitesi kurarken yaşadıklarını, reklam kampanyasına taşıdı.

Ünlü Hollywood yıldızı Keanu Reeves, web sitesi kurma platformu Squarespace’in Super Bowl sırasında yayınlanan reklam filmlerinde yer alıyor.

Kişiye özel motosikletlerin tasarlandığı Arch Motorcycle’ın sahibi olan Reeves, şirketine ait web sitesini, insanların kendilerini ve markalarını en iyi şekilde yansıtmasına ve çevrimiçi varlıklarını oluşturmasına yardım eden Squarespace’le kurmuş.

Squarespace’in “Make It” başlığını taşıyan 3 serilik reklam filmlerinde, Reeves’in siteyi kurma aşamasında neler yaşadığını görüyoruz. Siteyi açıp açmama konusunda gelgitler yaşayan Reeves’in çölde motorun üzerinde ya da ateşin başında geçen monologları ve siteyi kurup cesaretlenmesinin ardın motosikletin üzerinde ayakta durarak gösteri yaptığı sahneler, ünlü aktöre daha fazla sempati duymamızı sağlıyor.

 

 

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Akıllı Telefonun Şarjı Bitmek Üzereyken Mesajlaşmaya İzin Veren Uygulama Google, Web Tarayıcıdaki 3B Modelleri Gerçek Dünyaya Eklemeyi Test Ediyor →

Yazar Hakkında

Gülşen Erkılıç
Gülşen Erkılıç
Gülşen, İstanbul Kültür Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu. Araştırmaya ve yazmaya meraklı olan ve şimdiye kadar çeşitli web sitelerinde içerik editörlüğü yapan Gülşen, DijitalAjanslar.com'da içerik editörü ve yazarı olarak editörlük kariyerine devam ediyor.