Kansere Karşı Uyaran Sütyen: Tweeting Bra

Kansere Karşı Uyaran Sütyen: Tweeting Bra

Yunanistan’da Nestle Fitness için hayata geçirilen pazarlama kampanyasının bir parçası olarak kansere karşı uyaran sütyen, Tweeting Bra kullanıldı.

Nestle Fitness’ın yeni kampanyası için geliştirilen özel sütyen, kancasına bağlı olan Bluetooth cihazı ile çözüldüğünde otomatik olarak tweet atıyor. Kadınları Meme Kanseri konusunda bilinçlendirmek amacıyla gerçekleştirilen proje, kullanıcısına her ay muayene olması gerektiğini hatırlatıyor.

Yaklaşık 2 hafta boyunca Yunan aktris Maria Bakodimou tarafından da desteklenecek olan kampanya web sitesi ve Twitter hesabı üzerinden de kadınlara kendi kendilerini muayene etmeleri konusunda ipuçları da veriyor.

 
Ogilvy Atina tarafından Nestle Fitness için hayata geçirilen ve kadınları Meme Kanseri’ne karşı bilinçlendirme amacı taşıyan proje Twitter üzerinden de #tweetingbra etiketi ile destekleniyor. 

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Dominos Pizza Virali: Tandır Boys Instagram Video Yarışması: Puma Move →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.