Kadınlar Topuklu Ayakkabılara Savaş Açıyor

Kadınlar Topuklu Ayakkabılara Savaş Açıyor

Yenilikçi ürünleriyle dikkat çeken ayakkabı markası Vionic, “The Secret” adını taşıyan reklam filmiyle kadınları özgür ve rahat adımlar atmaya davet ediyor.

Kadınların ayakkabı dolabında yüzlerce çift ayakkabı vardır ve hepsini severek almışlardır. Fakat rahat etmek istediklerinde belki de içlerinde yalnızca birkaç çift göze çekici görünür. Vionic ise kadınlar için oldukça alışılagelen bu durumu eleştiriyor ve yeni koleksiyonuyla kadınları aynı anda hem rahat hem de şık olmaya davet ediyor.

Reklam filminde, ellerinde oklarla yürüyen kadınları görüyoruz. Onların, “küçük bir sır bildiğini” öğreniyoruz. Kararlı ifadeleriyle hedeflerine yürüyen kadınlar, alevli oklarla bu zamana kadar onları rahatsız eden düşmanlarını; kendilerini rahatsız eden topuklu ayakkabıları birer birer vurmaya başlıyor.

Ünlü kadın yönetmenlerden Cali Bondad tarafından yönetilen reklam filmi, markanın mottosu olan “Style. It doesn’t have to hurt” (Stil, acıtmak zorunda değil) sloganını kullanıyor. Kampanya sürecinde ayrıca influencer’larla iş birliği yapılacak.

Ünlü moda blogger’larından Julia Engel, Vionic’in Elle dergisiyle ortak düzenlediği “Secrets to Spring Style” etkinliğine ev sahipliği yapacak ve birçok mikro influencer’la çalışarak markanın yeni koleksiyonunu tanıtacak. 27 Şubat’ta New York’ta başlayacak olan etkinlik, 6 şehirde daha gerçekleştirilecek ve sosyal medyada #DiscoverTheSecret etiketiyle duyurulacak.

Vionic’in Pazarlama Genel Müdürü Liza Bazinet, “Kadınların, şık olmak için konforlarından ödün vermek zorunda olmadıklarını keşfetme zamanı geldi. Bu kampanya, izleyen herkesi kalbinden vuracaktır” diyor ve ekliyor: “ Kim alevli okların değerli topuklu ayakkabıları vurduğunu görmekten keyif almaz ki!”

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Barınaklardaki Köpekleri Sahiplendirmek İçin Hazırlanan Billboardlar Audi’den Arka Koltukta Yolcu Varmış Gibi Yorum Yapan Uygulama →

Yazar Hakkında

Şenay Elvan Duman
Şenay Elvan Duman
Elvan, Ege Üniversitesi Reklamcılık bölümü mezunu. İzmir'de sektörle ilgili deneyimler kazanan Elvan, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.