Kadıköy Belediyesi Web Sitesi ve Kültür Sanat Portalı İçin Unigate’i Tercih Etti

Ajans Haberleri, Haberler 24 Ağu 2015
Kadıköy Belediyesi Web Sitesi ve Kültür Sanat Portalı İçin Unigate’i Tercih Etti

Kadıköy Belediyesi, kurumsal web sitesi ile Kültür Sanat Portalı için Medyasoft’un geliştirdiği Unigate altyapısını tercih etti.

Katılımcı, yenilikçi, modern, güler yüzlü, eşitlikçi ve özgürlükçü, tüm bireyler için güçlü toplum ve çevre oluşturmak adına hizmet verdiğini belirten Kadıköy Belediyesi, kendisine yakışan web sitesine kavuştu. Hem tasarım hem içerik dizini olarak yenilenen web sitesi, ziyaretçilere site içinde dolaşımda kolaylık sağlarken, bilgiye pratik ve hızlı bir biçimde ulaşma imkanı sunuyor.

Kullanıcı dostu özelliği, sade arayüzü ve farklı cihazlara uyumlu yapısı sayesinde ziyaretçilere kolayca işlem yapabilme imkanı sunan Kadıköy Belediyesi kurumsal web sitesinde, iletişimin dinamik yapısı da tasarıma ve alt yapıya yansıtıldı. Tüm menülerin sadeleştirildiği yeni web sitesinde ziyaretçiler “Hızlı Menüler” sayesinde birçok bilgiye hızlıca erişebiliyor.

kadıköy web sitesi medyasoft

Unigate altyapısıyla yenilenen diğer bir proje olan Kadıköy Kültür ve Sanat Portalı da kullanıcı dostu ve dinamik özellikleriyle dikkat çekiyor. Kültür ve sanat portalını ziyaret eden kullanıcılar, etkinlikleri ana sayfadan tarihe göre ya da etkinliğe göre ya da mekana göre filtreleme yapabiliyor. Böylece Kadıköy halkı, Kültür Merkezleri hakkında daha detaylı bilgi sahibi olurken, Google haritasını kullanmanın da kolaylığını yaşıyor.

Unigate ile Kadıköy Belediyesi web, mobil, sosyal medya, iç portaller gibi ihtiyaçların tamamını tek sistemden sağlayan, sınırsız sayıda web sitesinin minimum kod bilgisi ile yönetilebildiği bir yazılımı kullanmanın rahatlığına kavuştu.

kadıköy kültür sanat portalı medyasoft

Unigate’in yeni nesil geliştirme platformu, kullanım kolaylığı, güvenlik, performans, kolay entegrasyon ve tek bir içerik sistemi ile Kadıköy Belediyesi, tüm web sitelerini tek bir sistemden yönetme fırsatı yakalayacak. Bu sayede kodlama ve dokümantasyon standartları, gelişmiş yazılım altyapısı, yalın yönetim paneli ile dışarıdan bir desteğe ihtiyaç duyulmadan web siteleri, Kadıköy Belediyesi ekibi tarafından yönetilebilecek.

Türkiye’de uzun yıllardır 100’ün üzerinde önemli projede tercih edilen Unigate, TÜBİTAK’tan  Ar-Ge desteği alınarak Medyasoft tarafından geliştirildi.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Tchibo İle Webtures’ten SEO Başarısı Turkish Do&Co Uçan Aşçılar iPad Uygulaması İçin Unigate’i Seçti! →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.