İzmirlilerin Kalbi Folkart İle Yükseklerde Atıyor!

İzmirlilerin Kalbi Folkart İle Yükseklerde Atıyor!

İnşaat ve gayrimenkul alanlarında Türkiye’nin en büyük şirketlerinden biri olan İzmir kökenli Folkart, İzmirlileri aşklarını yükseklerden duyurmaya davet ediyor.

Folkart, 14 Şubat için yaptığı kampanya ile Türkiye’nin birinci, Avrupa’nın ise beşinci en yüksek ikiz kuleleri olan Folkart Towers üzerindeki ekranlarda İzmirlilere aşklarını duyurma imkanı veriyor. Sevgililer Günü’ne sayılı günler kala hayata geçirilen “Kalbimiz Yükseklerde Atıyor” isimli kampanyada,  İzmir’de Bayraklı lokasyonunda inşa edilen Folkart Towers’ın sloganından esinlenilmiş.

Bir mikrosite üzerinden yayınlanan kampanyaya kullanıcılar; kendi isimlerini, sevdiği kişinin ismini ve sevgi mesajını yazarak katılıyor ve kendi özel sevgi sayfalarını oluşturuyorlar. Kampanya sonunda ise 50 şanslı katılımcı mesajlarını yaklaşık 200 metre yükseklikte ve Türkiye’nin en büyük bina üstü led ekranlarında tüm İzmir’e duyurabilme fırsatı yakalayacak.

Sevgililer Günü temalı yaratıcı kampanya kitlesel iletişim ajansı İnterdi imzasını taşıyor.

İzmirlilerin Kalbi Yükseklerde Atıyor

Kampanyaya siz de Kalbimiz Yükseklerde Atıyor sitesi üzerinden katılabilir ve sevdiğiniz kişiye unutulmaz bir sürpriz yapma şansı elde edebilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Pepsi'den Emoji Dolu Kampanya Uber Logosunu Ve Marka Kimliğini Yeniledi! →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.