18. Altın Örümcek’te Mediaclick’e 8 Ödül

Ajans Haberleri, Haberler 07 Tem 2020
18. Altın Örümcek’te Mediaclick’e 8 Ödül

MediaClick, Türkiye’nin en iyi internet ve web uygulamalarının belirlendiği Altın Örümcek Ödülleri’nde 7 farklı kategoride toplamda 8 ödül aldı.

Bu yıl 18.si düzenlenen Altın Örümcek Ödülleri, web ve internet teknolojileri kullanarak gerçekleştirilen başarılı projelerin daha iyi tanıtılması ve hak ettiği yeri bulması; bu alanda yapılacak yatırımların özendirilmesi ve gündem oluşturulması amacıyla düzenlenen, geleneksel hale gelmiş, Türkiye’deki ilk ve tek bağımsız organizasyondur. 

Bu büyük organizasyonda MediaClick, geçen yıllarda olduğu gibi 8 ödüle birden layık görüldü. MediaClick, şu ana dek Altın Örümcek’ten 25, toplamda 66 ödülle Türkiye’nin en çok ödül alan ajansları arasında yer alıyor.

Üretim & Sanayi 2.lik – Kütahya Porselen
Perakendecilik & Mağazacılık Kategorisi 2.lik – Kütahya Porselen
Perakendecilik & Mağazacılık Kategorisi Halkın Favorisi – Kütahya Porselen
Turizm & Seyahat 1.lik – Matiana Travel
Spor Kategorisi 3.lük – Turquaz Balloons
Eğlence Kategorisi 3.lük – Turquaz Balloons
Moda Güzellik Kategorisi 1.lik – Pera Cons
Mikrosite Kategorisi 3.lük – NG Digi+

MediaClick Hakkında

MediaClick, Gen Medya A.Ş.bünyesinde kurulmuş olan bir dijital ajanstır. Verdiği hizmetler ağırlıkla kurumsal web tasarımı, portal / e-ticaret projeleri, kurum kimliği tasarımı ve web tabanlı yazılımlar olarak öne çıkıyor. MediaClick, İstanbul ve Manisa’da 35 kişiden fazla çalışanıyla hizmet vermektedir. Ayrıca yurtdışı satış ofisleri ile de, Türkiye dışındaki müşterilerine de hizmet vermektedir. Toplamda 40’ın üzerinde ödülle, son 5 yılda en fazla ödül alan ilk 10 dijital ajans arasında yer almıştır.

MediaClick’ in müşterileri arasında Garanti Bankası, Kütahya Seramik, Yıldız Entegre, Sinbo, Doğtaş Kelebek, Museum Hotel, Gap İnşaat, Savunma Sanayii Bakanlığı, İstek Okulları, Yurtdışı Türkler Başkanlığı, Büyük Kulüp, Berqnet, YASA Holding, Referans Holding, İnci Holding, Borsa İstanbul, Gyoder, Mekap, Epiaş gibi 150’de fazla marka bulunuyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Sample Digtal Lab, Siemens Digital Industries Software’in Türkiye’deki tek distribütörü Boğaziçi Yazılım’ın çözüm ortağı Uğur Okulları Web Sitesi Diverseffect’in Tecrübesi İle Yeniliyor. →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.