Sample Digtal Lab, Siemens Digital Industries Software’in Türkiye’deki tek distribütörü Boğaziçi Yazılım’ın çözüm ortağı

Ajans Haberleri, Haberler 08 Tem 2020
Sample Digtal Lab, Siemens Digital Industries Software’in Türkiye’deki tek distribütörü Boğaziçi Yazılım’ın çözüm ortağı

Hem fiziksel hem de dijital dünyada endüstri alanları arasındaki sınırları şeffaflaştırarak bugünün teknolojilerini yarının müşterilerine sunma mottosuyla yoluna devam eden Siemens Digital Industries Software’in Türkiye’deki tek distribütörü olan Boğaziçi Yazılım, tüm iletişim çalışmalarını Sample Digital Lab’e emanet etti.

Müşteri portföyündeki hem global hem de yerli markalara marka yönetimi, kurumsal iletişim, pazarlama iletişimi, medya iletişimi, Web sitesi danışmanlığı  ve reklam yönetimi hizmetlerini sunan Sample Digital Lab, sektörde çeyrek asırdır hizmet veren Boğaziçi Yazılım’ın da çözüm ortağı oldu.

360 derece dijital pazarlama hizmetleri sunan Sample Digital Lab, müşteri portföyüne birçok sektörden marka eklemeye devam ediyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← DONE Agency müşteri portföyünü genişletiyor! 18. Altın Örümcek'te Mediaclick'e 8 Ödül →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.