İrem Terci, Hoops The Agency İle “Aramızda Kalsın“ ve “Bırak Dağınık Kalsın” Dedi

Ajans Haberleri, Haberler 06 Eki 2020
İrem Terci, Hoops The Agency İle “Aramızda Kalsın“ ve “Bırak Dağınık Kalsın” Dedi

Aramızda Kalsın ürünlerinin ambalaj tasarımlarından, iletişim stratejilerine kadar tüm detaylarda 2 yılı aşkın süredir Hoops The Agency ile ilerleyen Bütünsel Beslenme Danışmanı İrem Terci, yaşamından kesitlerle sağlıklı atıştırmalık ve yemek tariflerinin öykülerini anlattığı Bırak Dağınık Kalsın isimli kitabının iletişim faaliyetlerini yürütmek için de yine Hoops The Agency’i tercih etti.

Butik Yayıncılık tarafından Birol Gündoğdu editörlüğünde basılan kitabın, kapak ve tarif fotoğraflarını Hoops The Agency kreatif direktörlüğü desteğiyle Burçin Korkmaz çekti. İrem Terci kitabının hayata geçmesinde emeği olanlara teşekkürünü şu paylaşımla duyurdu:

Bu gönderiyi Instagram’da gör

Hislerimle bir kitap daha yazabilirim ama uzatmayacağım😊 💫 Öncelikle bana inanan, desteğini esirgemeyen kitabımın editörü, çok sevdiğim Birol Gündoğdu @brlgundogdu ve kitabımı yayınlayan, hayranı olduğum @butikyayincilik a tüm kalbimle teşekkür ediyorum! 🙏🏼 Yoğunluğunun arasında bana vakit yaratarak desteğini esirgemeyen, verdiği fikirlerle yolun su gibi akmasını sağlayan redaktörüm Fulya Tükel, iyi ki birlikte çıktık bu yola. 📸 Lezzetli tarifleri ve kitaptaki şahane fotoğrafları çeken @burcinkorkmazz ve @semihokmen_ , iyi ki varsınız. ✈️ Ajansların ajansı Hoops @hoopstheagency tabi ki her zaman olduğu gibi harika fikirler ve jet hızıyla dibimdeydi, iyi ki de öyleydi. Daha yapılacak çok işimiz var:) 🤎 Yıllardır yanımda benimle birlikte yürüyen, en güzel dönüşümleri birlikte gerçekleştirdiğim, şu hayatta bir insanın görüp görebileceği en güzel yürekli rehber! @handecicekaksoy … Kocaman bir iyi ki! Her bir kelimesine kefil olduğum, başkalarına iyi gelsin diye yazarken aslında kendimi iyileştirmeye çalıştığım; yaşadıklarım kadar yaşayamadıklarımı da hasretle hissederek yazdığım, özümü apaçık ortaya sermekten korkmayarak yazdığım canım kitabım artık satışta! Hikayeleri yüzlerce kez okumuş olsam da hala bazı zamanlarda durumuma uygun hikayeyi açıp okuyorum, kocaman bir oh çekip yola devam ediyorum… Sizin için de öyle olur umarım. Hadi o zaman “BIRAKALIM DAĞINIK KALSIN”💫 . . . #bırakdağınıkkalsın #butikyayincilik #kitap #kitaponerisi #kitapokumak #kitapkeyfi #kitaponerileri #kitapsözleri #kitaptavsiyesi #dr #d&r #kitapaşkı #kitapkokusu #book #kitapdunyasi #bookstagram #booklovers #books #öykü #hikaye #roman #yemektarifleri #sağlıklıtarifler #diyettarifler #fittarifler #yemekkitabı #tarif #şekersiz #glutensiz #sağlıklı

@ birakdaginikkalsin_kitap‘in paylaştığı bir gönderi ()

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← RED and GREY’e yeni müşteri Eyula Marketing House Moskova’da Ofis Açtı →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.