RED and GREY’e yeni müşteri

Ajans Haberleri, Haberler 06 Eki 2020
RED and GREY’e yeni müşteri

Red and Grey, Cosmetica’nın entegre yaratıcı ajansı oldu.

Yaklaşık 18 yıldır kişisel bakım ve kozmetik dünyasına sunduğu ürün çeşitliliği ve fırsatlarla tüketicisini heyecanlandıran Cosmetica’nın entegre iletişim faaliyetleri artık Red and Grey’e emanet.

“Engineered Creativity” mottosu ile kısa süre önce yeniden yapılanan Red and Grey, yeni ve renkli müşterisi Cosmetica’ya iletişim stratejisinden ATL-BTL kreatif uygulamalarına, dijital pazarlamadan sosyal medya yönetimine kadar entegre pazarlamanın tüm alanlarında tam hizmet verecek.

Red and Grey Ajans Başkanı Furkan Reis, konuya ilişkin, “Rekabetin çok yoğun olduğu, yaptığınız her şeyin satışlara anında yansıdığı bir sektörde, yeni nesil ajans yaklaşımımızı offline ve online entegre şekilde böylesine değerli bir marka ile birlikte uygulamaya geçirme fırsatı bizi çok heyecanlandırıyor.” açıklamasında bulundu.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Türkiye Kalite Derneği’nin bu yıl 29’uncusu gerçekleştireceği Kalite Kongresi’nin dijital iletişim sponsoru iGOAİMALATHANE oldu. İrem Terci, Hoops The Agency İle “Aramızda Kalsın“ ve “Bırak Dağınık Kalsın” Dedi →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.