Instagram’ın Çoklu Paylaşım Özelliğiyle İlk Yarışma Honda’dan!

Instagram’ın Çoklu Paylaşım Özelliğiyle İlk Yarışma Honda’dan!

Honda, Instagram’ın “Çoklu Fotoğraf Paylaşma” özelliğini Türkiye’de yarışma formatında kullanan ilk marka oldu.

Daha önce Instagram’ın “Kaydet” özelliğini Türkiye’de ilk kullanan marka olan Honda, bu kez “Çoklu Fotoğraf Paylaşma” özelliği ile takipçileri için yarışma düzenledi. Instagram’ın dün yayına aldığı ‘Çoklu Fotoğraf Paylaşımı’ özelliği, kullanıcıların tek seferde birden fazla fotoğraf ve video paylaşmalarını sağlıyor.

Honda, sosyal medya ajansı Buzz Interaction ile birlikte yürüttüğü projede, takipçilerinden paylaştığı Civic modellerinin hangi jenerasyona ait olduğunu doğru sırayla yorumlarda paylaşmalarını istiyor. Doğru sırayla paylaşan kullanıcılar, beş adet Honda Type-R logolu saat kazanma şansı yakalıyor.

24 Şubat Cuma gününe kadar devam edecek yarışmanın detaylarına Honda Türkiye sosyal medya hesaplarından ulaşabilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Can Yayınları Minikitap’larını Instagram’ın Yeni Özelliği Carousel İle Anlattı! Instagram’ın Çoklu Paylaşım Özelliğini İlk Kullanan Marka KIA Oldu →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.