Instagram’a Paylaşımları Zamanlama Özelliği Geldi

Instagram’a Paylaşımları Zamanlama Özelliği Geldi

İşletme ve markaların sosyal medya yöneticileri, Instagram paylaşımlarını artık kolayca zamanlayabilecek.

Geliştirilen Instagram Graph API sayesinde çoklu Instagram hesaplarından yapılacak paylaşımlar bile programlanabilecek. Instagram’ın blogunda duyurduğu habere göre bu değişiklik, işletmelerin organik varlıklarını daha etkili bir biçimde yönetebilmesini sağlayacak.

API’ye (Uygulama Programlama Arayüzü) eklenen yeni özellikler sayesinde işletmeler ve markalar paylaşımlarını zamanlayabilecek, etiketlendikleri paylaşımları ve diğer işletme profillerini görebilecek.

Instagram Graph API’nin diğer özellikleri arasında organik içgörüleri görüntüleme ve yorum moderasyonu yer alıyor. Bu özellikler de daha iyi içerik planı yapma, hesap yönetimini güvene alma, hesabı birden fazla kişinin kullanabilmesi, paylaşım yaratma ve içgörülere ulaşma gibi kolaylıklar sağlıyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Zülfikarlar Holding’in Sosyal Medya Ajansı Destex Digital Oldu! Google, HTC’nin Akıllı Telefon Bölümünü Satın Aldı →

Yazar Hakkında

Gülşen Erkılıç
Gülşen Erkılıç
Gülşen, İstanbul Kültür Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu. Araştırmaya ve yazmaya meraklı olan ve şimdiye kadar çeşitli web sitelerinde içerik editörlüğü yapan Gülşen, DijitalAjanslar.com'da içerik editörü ve yazarı olarak editörlük kariyerine devam ediyor.