Horizon Interactive Awards’tan Mediaclick’e 9 Ödül!

Ajans Haberleri, Haberler 16 Nis 2020
Horizon Interactive Awards’tan Mediaclick’e 9 Ödül!

MediaClick, dünyanın en prestijli web ödüllerinden biri olan ve yılda bir kez düzenlenen Horizon Interactive Awards’tan toplamda tam 9 ödül alarak, Horizon 2019’da Türkiye’den en fazla ödülü alan ajans oldu.

Dünyanın çeşitli ülkelerinden saygın web ajanslarının katılımıyla gerçekleşen yarışmada, 18 yıldır dünyanın en iyi projeleri yarışıyor.  Web Siteleri, Mobil Aplikasyonlar, Video, Basılı Yayınlar, Email, Reklam ve İnteraktif ana kategorileri altında dünya çapında yüzlerce iş bu kategoriler altındaki alt kategorilerde başvuruda bulunuyor.

MediaClick bu önemli yarışmada 1 Best in Category, 5 Gold, 2 Silver ve 1 Bronze olmak üzere toplamda 9 ödülle, Horizon 2019’da Türkiye’deki en fazla ödülü alan ajans oldu.

İnce Fikirler, Self Promotion/Portfolio kategorisinde Best in Category
Aysira, E-commerce / Shopping kategorisinde Gold
Delfin Vinç, Corporate & B2B kategorisinde Gold
Ipera Solutions, Software kategorisinde Gold
İş Erişim, Consumer Information kategorisinde Gold
Pera Tekstil, Corporate & B2B kategorisinde Gold
Matiana, Travel & Tourism kategorisinde Silver
NG Hotels, Travel & Tourism kategorisinde Silver
Göreme Kelebek Travel, Travel & Tourism kategorisinde Bronze

Best in Category ödülünün o kategori için sadece 1 tane verildiğini ve çok önemli bir ödül olduğunu ayrıca, Horizon tarafından “DISTINGUISHED AGENCIES” Türkiye listesinde, MediaClick 3 yıldır üst üste yer aldığını da belirtelim.

MediaClick Hakkında

MediaClick, Gen Medya A.Ş.’nin markalarından birisi ve dijital ajans hizmetleri veriyor. Verdiği hizmetler ağırlıkla kurumsal web tasarımı, portal / e-ticaret projeleri, kurum kimliği tasarlama ve web tabanlı yazılımlar olarak öne çıkıyor. MediaClick, 35 kişilik uzman bir ekiple hizmet veriyor.

MediaClick’ in müşterileri arasında Garanti Bankası, Kütahya Seramik, Yıldız Entegre, Sinbo, Doğtaş Kelebek, Museum Hotel, Gap İnşaat, Savunma Sanayii Bakanlığı, İstek Okulları, Yurtdışı Türkler Başkanlığı, Büyük Kulüp, Berqnet, YASA Holding, Referans Holding, İnci Holding, Borsa İstanbul, Gyoder, Mekap, Epiaş gibi 150’de fazla marka bulunuyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Watsons Türkiye’nin SEO Ajansı Sempeak Oldu! İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nden Umut Dozu Yüksek Bir Birliktelik Kampanyası →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.