Yerelden Globale Bir İlk…

Ajans Haberleri, Haberler 27 Nis 2020
Yerelden Globale Bir İlk…

Brainworks pazarlama ve reklam ajansı, İzmir ve İstanbul adreslerinden sonra dünyanın farklı ülke ve şehirlerine isim hakkı (franchise) vermeyi başardı.

San Francisco, Düsseldorf, Toronto, İzmir, İstanbul ofisleri ile global network yapılanmasını sağladı.

Türkiye için son derece gurur kaynağı olan bir çıkışın Türk şirketinden, yerel bir ajanstan olması sektörde umutları yeşertecek çapta bir başarı olarak kaydediliyor.

Brainworks Global’in ilk işi San Francisco havalimanına teklif vermek oldu. Düsseldorf’da ise Microsoft için video çalışmalarına imza attılar. Ayrıca silikon vadisinde scale-up projelere iştirak ederek pazarlama çalışmalarını yürütmekteler. Bunlardan en önemlisi ve son zamanlarda Covid-19 ile birlikte popüler hale gelen, İtalya’daki vakaların artmasıyla İtalya’da yoğun kullanılan uLouder uygulamasının da pazarlama ekibi Brainworks Global.

Şirket yetkilileri, Brainworks Global unvanı ile uluslararası markalara hizmet ve teknoloji ithalat ve ihracatı yapan bir yapıyı kurarak paydaşları arasında faydalı bir model oluşturduklarını belirttiler.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Benetton Çocukları Bu Yıl 23 Nisan'ı Tüm Renkleriyle Evde Kutladı! Cadem Digital’in Web Sitesi Diverseffect’in Tecrübesi İle Hazırlanacak →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.