Cadem Digital’in Web Sitesi Diverseffect’in Tecrübesi İle Hazırlanacak

Ajans Haberleri, Haberler 27 Nis 2020
Cadem Digital’in Web Sitesi Diverseffect’in Tecrübesi İle Hazırlanacak

Dijitalin yaratıcı ajansı Diverseffect Cadem Digital’in web sitesini de hazırlayacak!

Teknoloji destekli üretim aşamalarının daha nitelikli hale getirilmesini amaçlayan iş alanlarında yirmi yılı aşkın tecrübeye sahip Cadem, başta otomotiv olmak üzere havacılık, savunma sanayi, makine imalatı gibi ülkemizin pek çok sektörüne endüstriyel üretim safhalarında entegre yenilikçi teknolojiler sağlıyor. Ülke ve dünya ekonomisinde öncü ve lider bir işletme olarak, alanında en çok tercih edilen kuruluş olma yolunda ilerleyen teknoloji şirketi Cadem’in; yine kendi çatısı altında hizmet verecek olan yeni şirketi Cadem Digital’in web sitesi Diverseffect yaratıcılığı ile hazırlanacak.

Kullanıcı deneyimi tasarımına göre yenilikçi ve modern yazılım teknolojilerini kullanarak hayata geçirdiği projeler ile adından söz ettiren Diverseffect, teknoloji destekli üretim aşamalarını daha nitelikli hale getirme mottosuyla yola çıkan Cadem’e ait olan şirket; Cadem Digital’in web sitesine de yaratıcı ve kreatif dokunuşlar yapmaya hazırlanıyor! Diverseffect  yeni projesi ile birlikte; müşteriye özel CMS paneli özelliğine sahip, tüm teknolojik altyapı dinamiklerini barındıran, global çapta yeniliklerle donatılmış çözüm odaklı bir web sitesini Cadem Digital’e kazandırmayı amaçlıyor.

Müşterileri için doğru strateji ve doğru hedeflemeyi kreatif bakış açısıyla birleştiren Diverseffect, 1996 yılından beri yazılım teknolojileri konusunda hizmet sunan Prosesgrup tarafından 2011 yılında kurulmuştur. Kurulduğu yıldan bu yana yerli ve global birçok markaya başarıyla hizmet vermeye devam etmektedir.

Diverseffect hakkında daha detaylı bilgiye sahip olmak için hemen tıklayınız.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Yerelden Globale Bir İlk… Purplemurple’a Yeni Müşteri →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.