Eczacıbaşı Bilişim & BCWorks İş Birliği!

Ajans Haberleri, Haberler 25 Oca 2023
Eczacıbaşı Bilişim & BCWorks İş Birliği!

Eczacıbaşı Topluluğu iştiraki olan Eczacıbaşı Bilişim yeni yılda dijital iletişimini BCWorks ile güçlendirecek.

Bilişim alanında veri altyapısı, kurumsal servisler, güvenlik hizmetleri gibi uçtan uca nitelikli çözümler üreten Eczacıbaşı Bilişim, yerel ve küresel alanda yapacağı iletişim projeleri için BCWorks ile yeni bir dönemin başlangıcını yaptı. Birçok sektör ile birlikte özellikle teknoloji şirketlerinin iletişiminde ciddi bir know-how geliştirmiş olan BCWorks, son yıllarda yaptığı çalışmalar ve yeni anlaşmalar ile adından söz ettirmeye devam ediyor.

Deneyim ve yaratıcı fikirlerini ilk olarak Eczacıbaşı Bilişim web sitesinin yenilenmesinde sergileyecek olan BCWorks, paralelinde sosyal medya ve diğer dijital süreçlerin fikir ve uygulama süreçlerini de üstlenecek. Anlamlı verilerden güçlü hikayeler oluşturmak mottosunu sahiplenen BCWorks, yaratıcı çalışmalardaki başarısının sırrını veri analizindeki yeteneklerinde saklıyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← CRM Medya Yönetici Ortağı Erol Sarı İle Günümüzde Dijital Pazarlamanın Önemini Konuştuk Loft Jeans Yeni Reklam Ajansını Seçti. →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.