Grigündem’in İçeriği Grikalemler İle Artık Daha Güçlü

Ajans Haberleri, Haberler 04 Ağu 2017
Grigündem’in İçeriği Grikalemler İle Artık Daha Güçlü

Markalar ve insanlar arasındaki etkileşimi tasarlayan bütünleşik hizmet ajansı Gri Creative’in haftalık gündem blogu Grigündem yenilendi.

Haftalık dijital gündem haberlerinin yanı sıra Gri Creative çalışanlarının özgün makaleleri ile daha da zenginleşen Grigündem, yayın hayatına Medium altyapısı üzerinden devam ediyor.

Markalar ve insanlar arasındaki etkileşimi tasarlayan ödüllü bütünleşik hizmet ajansı Gri Creative’in, yaklaşık beş yıldır müşterilerine ve takipçilerine yönelik hazırladığı haftalık gündem bloğu Grigündem yenilendi. Her cuma günü bir e-bülten ile de takipçilerine ulaşan blog, Medium altyapısına taşındı. Bu sayede daha etkileşimli hale gelen blogun içerik yapısı da değişti. Blogun “Griden” adlı bölümünde Gri Creative tarafından üretilen işler haber verilirken, “2dakika1haber” bölümünde haftanın gündem haberleri, “GriKalemler”de ise Gri Creative çalışanlarından oluşan GriKalemler ekibinin uzmanlıklarına ilişkin oluşturdukları makaleler yer almaya başladı.

Yeni dönemde daha dinamik bir içerik yapısına kavuşan blog, önümüzdeki günlerde ajans müşterilerinin konuk yazarlıklarıyla daha da renklenecek.

grigundem-web-sitesi
Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Abdi İbrahim’in Dijital İletişim Ajansı mbsays Oldu Gen Bilişim, Türkiye’nin İlk 500 Bilişim Şirketi Arasına Girdi! →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.