Gri Creative’e Teknolojik Müşteri!

Ajans Haberleri, Haberler 12 Haz 2017
Gri Creative’e Teknolojik Müşteri!

Türkiye’nin yenilikçi teknoloji markası Exper, dijital iletişim çalışmaları ve sosyal medya iletişimini Gri Creative ile sürdürecek.

İnsanla buluşan fikirlerin ajansı Gri Creative, Türkiye’nin yenilikçi teknoloji markası Exper’e hizmet vermeye başladı. Kişisel bilgisayar dünyasındaki tüketici beklentilerini ultrabook, notebook, tablet bilgisayar, all in one pc, masaüstü bilgisayar ve sunucu ürün ailesiyle karşılayan Exper’in yeni kurumsal web sitesi ve dijital pazarlama faaliyetleri için kolları sıvayan Gri Creative, aynı zamanda markanın sosyal medya iletişimini de üstlendi.

Aralarında Bahçıvan Gıda, Koçfinans, Katılım Emeklilik, Denizbank, BİMSA, Fiba Emeklilik, Migros, Hilton Otelleri, TÜYAP Fuarcılık, İş Girişim, Divan Pastaneleri, Sepaş Enerji, TEB Faktoring’in de bulunduğu Türkiye’nin önde gelen markalarına marka iletişimi, dijital iletişim ve sosyal medya iletişimi alanlarında hizmet veren Gri Creative, müşteri portföyünü geliştirmeye devam ediyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Webtures’a 3 Yeni Müşteri Little Caesars’ın Yeni Dijital İletişim Ajansı Clockwork! →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.