Girişimci Kadınlar Women.Digital Meetup’ta!

Girişimci Kadınlar Women.Digital Meetup’ta!

Türkiye’den başlayan ve dünya çapında büyüyen bir kadın iletişim ağı olma hayaliyle kurulan Women.Digital, üçüncü etkinliği “Digital Marketing for Startups” ile başarılı kadın girişimcileri bir araya getiriyor.

Kendi girişimini kurmuş ve dijital pazarlama alanında gerçekleştirdiği çalışmalar ile ilham veren 4 başarılı kadın konuğun yer alacağı etkinlik, panel formatında gerçekleşecek ve konuklar başarı hikayelerini katılımcılarla paylaşacak. Soru & Cevap oturumu ile devam edecek etkinlikte keyifli bir sohbet ve networking ortamı oluşacak.

Arya Women destekçisi ve WonderBizz.com kurucusu Selva Aydıner’ın de panel konuğu olacağı etkinlikte ayrıca DuduHome.com kurucusu ve sosyal araştırmacı Semiha Feyzioğlu, TutumluAnne.com kurucusu Özden Pusat ve YogaZero.com kurucusu Gözde Uysal yer alacak.

Meetup 25 Nisan Çarşamba günü Koç Üniversitesi Girişimcilik Araştırma Merkezi’nde (KWORKS) gerçekleşecek.

Etkinlik programı:

18:30 – 19:00 Kayıt & Networking
19:00 – 19:15 Açılış Konuşması (Kubix Digital)
19:15 – 20:30 Panel
20:30 – 21:00 Soru & Cevap Oturumu

Birbirinden farklı alanlarda hayalini gerçekleştiren kadın girişimcilerin başarı hikayelerini kendilerinden dinlemek ve online girişimcilikle ilgili ilham veren bilgiler edinmek için kontenjan dolmadan yerinizi alın.

Konuşmacılar ile ilgili ayrıntılı bilgi ve ücretsiz kayıt için Eventbrite sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Women.Digital Etkinliklerine Kimler Katılıyor?

Women.Digital, dijital pazarlama sektöründe çalışan kadınların bir araya geldiği profesyonel bir iletişim ağı. SEM & SEO Ajansı Kubix Digital’in kurucuları ve eski Google çalışanları Pınar Ünsal ile Halide Ebcinoğlu’nun kurduğu girişim; dijital pazarlama sektöründe çalışan kadınları bir araya getirmeyi ve global çapta büyümeye açık bir platform haline gelmeyi amaçlıyor.

Şubat ayında “Women.Digital Kick-Off Meetup” ve Mart ayında “Digital Marketing in a Data-Driven World” başlıkları ile iki etkinlik gerçekleştiren Women.Digital’in iletişim ağında bugün itibariyle 600’ün üzerinde üyebulunuyor.

İkinci etkinliğini Google’ın konuşmacı desteği ile gerçekleştiren girişimin katılımcıları arasında HepsiPay, Türk Telekom, Pegasus, Trendyol, PepsiCo, Metro Toptancı Market, Volkswagen, Sinpaş, Yandex gibi şirketlerde dijital pazarlama alanında çalışan kadınlar da yer alıyor.

Siz de bu ağa dahil olmak veya sonraki etkinliklerden haberdar olmak isterseniz, Women.Digital web sitesi üzerinden email listesine kayıt olabilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Digital Age Summit’te “Güven” Kavramına Işık tutacak İsimler Belli Oldu Güven Kavramı Digital Age Summit'te Tartışılıyor →

Yazar Hakkında

Şenay Elvan Duman
Şenay Elvan Duman
Elvan, Ege Üniversitesi Reklamcılık bölümü mezunu. İzmir'de sektörle ilgili deneyimler kazanan Elvan, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.