Gelişim Üniversitesi, Destex Digital İle El Sıkıştı!

Ajans Haberleri, Haberler 24 May 2018
Gelişim Üniversitesi, Destex Digital İle El Sıkıştı!

Uluslararası bir eğitim kurumu olarak dünyada adından sıkça söz ettiren Gelişim Üniversitesi, dijital medya çalışmalarını gerçekleştirmek için Destex Digital ile el sıkıştı!

Geçtiğimiz ay eğitim sektörüne özel dijital stratejiler ile ilgili büyük bir eğitim zirvesi düzenleyen Destex Digital, referansları içerisine Gelişim Üniversitesi’ni de ekledi. Tüm sektörlere özel stratejiler geliştirmek ile birlikte eğitim sektöründe yapılan dijital yanlışların altını çizen başarılı ajans, okulların doluluk oranını arttırmak ve marka bilinirliğini ön plana çıkarmak adına neler yapılması gerektiğiyle ilgili önemli notları da eğitim zirvesinde paylaşmıştı.

Tüm dijital medya çalışmalarını profesyonel şekilde yürütmek ile birlikte eğitim sektörüne yönelik zirveleri ve raporlamalarıyla etkin başarılar elde etmiş olan Destex Digital, Gelişim Üniversitesi için çalışmalarına start verdi. 360 derece hizmet sunan dijital medya ajansı, eğitim kurumlarına özel başarılı çalışmaları ile sektörde adından sıkça söz ettiriyor. Öğrenci ve aile odaklı eğitim sisteminde tamamen hedef kitleye yönelik analizler doğrultusunda ilerleyen ve gerçekçi veriler ile etkin başarı kaydeden Destex Digital ekibi, Gelişim Üniversitesi ile çözüm ortaklığı sağlamaktan memnuniyet duyduklarını ifade ediyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Bi’ Duramayan Ajansa Bi’ Duramayan Marka: TurkNet! Form Şirketler Grubu’nun Dijital Çözüm Ortağı Ahtapot Sosyal Medya Oldu! →

Yazar Hakkında

Şenay Elvan Duman
Şenay Elvan Duman
Elvan, Ege Üniversitesi Reklamcılık bölümü mezunu. İzmir'de sektörle ilgili deneyimler kazanan Elvan, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.