Ford Transit İle 50 Yıllık Yolculuk Hikayesi

Ford Transit İle 50 Yıllık Yolculuk Hikayesi

Ford ticari aracı Transit’in 50 yıllık geçmişini tüketicilerin hikayelerinde bir araya getiriyor.

Ford, ticari aracı Transit’in 50. yılını kutlamak üzere duygusal bir kampanya başlattı. Geçtiğimiz günlerde Türkiye’nin Ford’u adlı reklam filmi ile geçmişten günümüze araçlarının hikayesini anlatan marka, yeni projesinde ise tüketicilerin hikayelerini bir araya getiriyor.

50 Yıllık Yolculuk mikrositesi üzerinden yayınlanan projede, Ford Transit’in hikayesi ile birlikte bu araçları kullanan tüketicilerin yolculuk anılarına yer veriliyor. Belgesel yapımcısı Coşkun Aral’ın sunumu ile başlayan tanıtım filminde Transit’in Çiçek Abbas’tan günümüze uzanan 50 yılı anlatılıyor.

 
Transit kullanıcılarının hikayelerinin de yayınlandığı kampanyanın ilk belgeselinde ise Bursa’nın Karsak Köyü’nden Ahmet Özün’ün anılarına yer verilmiş. Proje kapsamında Coşkun Aral ile birlikte 5 tüketicinin daha Ford Transit anıları belgesel olarak yayınlanacak.

 
Eğer Ford Transit kullanıcısıysanız siz de hikayenizi “50 Yıllık Yolculuk” sitesinde paylaşabilir ve seçilen hikayeler arasında girme şansı elde edebilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Save The Children’dan Devam Filmi: Still The Most Shocking Second A Day Zeytinburnu Belediyesi'nden Enteresan Kampanya: Mesir Is Coming →

Yazar Hakkında

D/A
D/A
Dijitalajanslar.com site yönetimi, dijital pazarlama sektöründe deneyimli profesyonellerden oluşmaktadır.