Nazar Kimya ve Just Green Organic Web Siteleri Floki Creative tarafından yenilendi!

Projeler, Web siteleri 25 May 2021
Nazar Kimya ve Just Green Organic Web Siteleri Floki Creative tarafından yenilendi!

Nazar Kimya’da kurumsal çizgide ve güçlü markası Just Green Organic’te de naturel ve dinamik bir stilde hazırlanan web sitelerini nazarkimya.com ve justgreenorganic.com adreslerinden ziyaret edebilirsiniz.

Özgün ve yenilikçi tasarım stillerini modern yazılım teknolojileri ile birleştirerek hayata geçiren Floki Creative; birçok yerli ve global marka tarafından tercih edilmektedir.

Her projede müşteri hedeflerini ve kullanıcı deneyimlerini odağına alan Floki Creative; web tasarım, mobil uygulama, sosyal medya, dijital reklam alanlarında ölçümlenebilir çözümler sunmaktadır.

Kimya sektöründe güçlü bir deneyime sahip olan Floki Creative; Endeks Kimya, Veser Kimya, Kalyon, Doa Temizlik, Powerex, Vissmate, Macromax, Lenore, Deteks Kimya, Hayat Kimya firmasına ait; Papia, Familia, Bingo, Test gibi güçlü markalarla çalışmıştır.

Ayrıca; Volvo İş Makinaları, Polisan Holding, Penguen Gıda, Otacı, Weltew Mobilya, Optima Yem, TG-Expo ve Üntel Kablo gibi farklı sektörlerin öncü firmaları da Floki referansları arasındadır.

Floki Creative Ajans Tanıtım sunumunu buradan inceleyebilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Webtures HaydiMaldivlere.com’un Trafiğini %1692 arttırdı! ddip digital / design / istanbul / paris, Tadım Deutschland’ın EuroLeague Heyecanına Ortak Oldu! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.