Idecon Idea&Congress, Galderma Türkiye’nin Yeni İletişim Ajansı Oldu

Ajans Haberleri, Haberler 05 Nis 2021
Idecon Idea&Congress, Galderma Türkiye’nin Yeni İletişim Ajansı Oldu

Dünyanın en büyük bağımsız dermatoloji firması olan Galderma, tüm iletişim çalışmaları için Idecon Idea & Congress ile yürütecek.

Idecon Idea & Congress, Galderma Türkiye’ye kurumsal iletişim, algı ve itibar yönetimi, basın iletişimi, kurumsal sosyal sorumluluk, konu ve kriz yönetimi, sosyal paydaş yönetimi, iç iletişim alan danışmanlığı, konu ve etkinlik yönetimi, influencer pazarlama projeleri ve içerik yönetimi ve eğitim koordinasyon konularında hizmet verecek.

Galderma Türkiye Hakkında

1981 yılında dermatolojik tedaviler ve cilt bakımı ürünlerinde uzmanlaşan Galderma bir İsviçre ilaç şirketidir. Dünyanın en büyük bağımsız dermatoloji firması olan Galderma, 100’den fazla ülkede faaliyet göstermektedir. 2007 yılında Galderma Kurumsal Kampanyası ile Medikal Pazarlama Derneği tarafından Uluslararası Mükemmellik Ödülü’ne layık görülen Galderma; çeşitli   dermatolojik sorunları  tedavi  etmek  için  geniş bir portföy sunmaktadır. “Estetik”,  “Reçeteli  İlaçlar”  ve “Tüketici Bakım Ürünleri” olmak üzere üç iş birimi bulunan Galderma, bu birimler aracılığıyla bir insanın yaşamının her aşamasında  ihtiyaç  duyduğu  tıbbi çözümler ve tüketiciler  için  cilt sağlığı çözümleri sunuyor. Akne, rosacea (gül hastalığı), psoriyazis (sedef hastalığı), atopik dermatit, cilt yaşlanması, güneşten korunma ve cilt kanseri sorunlarına yönelik ürün portföyü ile tüketicilerle buluşmaktadır.

Idecon Idea & Congress Hakkında

Idecon Idea&Congress, 360° Marka İletişimi için gerekli ekip, ekipman ve ortak vizyona sahip güçlü bir yapı içerisinde katkı yaratmak isteyen bir fikir grubu olarak, “Etkin Marka Performansı” ilkesi etrafında konumlanmış iletişim ajansı; bütünsel bakış açısıyla hizmet vermektedir.

Idecon Idea & Congress portföyünde bulunan; Folkart Yapı, Philips Türkiye/ Philips Avent/ Philips Sonicare, Expanscience Laboratuvarları Mustela, Sabiha Gökçen Havalimanı, PepsiCo, Atasay, Doğuş Çay, Duru Bulgur, Deco-Vita, İstanbul Serbest Mimarlar Derneği, TUSİAD SD2, Bilim İlaç, Beypazarı Maden Suyu, Ytong, Muratbey Peynir, Banvit, Patos, Çerezos, Kagider, Hilton Garden Inn, Özlem Süer, Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği, Caz Derneği, PERYÖN, Çimento, Cam, Seramik ve Toprak Ürünleri İhracatçılar Birliği, Karaoğlu Peyzaj, METEM, ISRS, IMMC, EFRS, ISS Kongreleri, Evrensel Ağız ve Diş Sağlığı, Abbott, ve ISVEA gibi markalara hizmet vermeye devam ediyor.

Ajans yeni markasının mutluluğunu sosyal medya hesapları üzerinden takipçileri ile paylaştı.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← FLOKİ, Horizon Interactive Awards’ta Gold Winner Ödülünün sahibi oldu! Yayla, yeni sosyal medya ajansını seçti. →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.