Nazar Kimya ve Just Green Organic FLOKİ İle Yenilenecek!

Ajans Haberleri, Haberler 02 Kas 2020
Nazar Kimya ve Just Green Organic FLOKİ İle Yenilenecek!

Floki Creative Digital Agency kimya sektöründeki müşteri portföyüne bir yenisini daha ekledi.

“Nazar Kimya”, hem kendi hem de güçlü markası olan “Just Green Organic” web sitelerinin yenilenmesi konusunda Floki ile anlaştı.

Arap sabunu, sıvı arap sabunu ve derz temizleyici ürünleriyle sektör lideri olan Nazar Kimya, Koruyucu, paraben ve zararlı kimyasallar içermeyen doğadan gelen %100 bitkisel ve organik içerikleriyle Just Green Organic, kendini FMCG sektöründe hijyen kategorisinde oldukça deneyimli olan Floki Creative Digital Agency’e emanet etti.

Floki, 9 yıllık serüveninde, Kimya sektöründen; Endeks Kimya, Kalyon, Doa Temizlik, Powerex, Vissmate, Macromax, Lenore, Deteks Kimya, Hayat Kimya firmasına ait; Papia, Familia, Bingo, Test gibi güçlü markalarla çalışmıştır.  Ayrıca; Volvo İş Makinaları, Penguen Gıda, Otacı, Polisan Holding, Üntel Kablo, Optima Yem, TG-Expo ve Weltew Mobilya gibi farklı sektörlerin büyük firmaları portföyünde yer almaktadır.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Flokser’ın Dijital Ajansı Diverseffect Oldu Seçil Store E-Ticarette Webolizma İle Büyüyor! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.