Facebook’un İlham Galerisi “Creative Hub” Açıldı!

Facebook’un İlham Galerisi “Creative Hub” Açıldı!

Facebook’un mobil reklamlar için oluşturduğu ilham galerisi Creative Hub, dünya genelinde kullanıma açıldı.

Facebook, mobil reklam fikirleri için ilham kaynağı olacak galerisi Creative Hub’ı kullanıma sundu. Mobilde yaratıcılığın en iyi örneklerinin sergileneceği platformda, marka ve ajansların Facebook ve Instagram’da yaptığı başarılı işler sergilenecek.

Haziran ayında Cannes Lions’ta duyurulan ve 30 kreatif tarafından denenen Creative Hub, kreatiflerin Facebook mobil ve Instagram için içerik üretmelerine yardımcı olmayı amaçlıyor. Creative Hub ile yeni platformların ve yazılımların rahatça test edilebileceğini belirten Facebook, galeriyi mobilde dikkat çeken fikirlerin hızlı ve kolayca yayılabileceği ve üretilebileceği bir yer olması için tasarladıklarını açıkladı.

Facebook’un tüm kullanıcılara açtığı Creative Hubs platformuna şuradan ulaşabilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← İkinciyeni.com Blog’unun %617 Organik Trafik Artışının Arkasında Contentus Var Gençliğin Nabzı, Mbsays İle Hürriyet Kampüs’te Atıyor! →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.