Etkinlik Devi Bluechip, Diverseffect’e Emanet

Ajans Haberleri, Haberler 29 May 2018
Etkinlik Devi Bluechip, Diverseffect’e Emanet

Etkinlik alanında Türkiye’nin en büyük markalarından biri olan Bluechip dijital iletişim çalışmalarında Diverseffect ile yola devam etme kararı aldı.

Bluechip, 22 yıldır etkinlik sektöründe ülkemizde ve global alanda başarılı işlere imza atıyor. 8000’in üzerinde projeye imza atan Bluechip dijital platformlardaki tüm iletişim ve pazarlama çalışmalarını Diverseffect’e emanet etti.

Çalıştığı markaları iletişim çalışmalarıyla bir üst seviyeye taşıyan ve marka bilinirliği alanında etkili çalışmalara imza atan Diverseffect, donanımlı ve alanında tecrübe sahibi ekibiyle yerli ve global birçok markaya; dijital iletişim, dijital pazarlama ve tanıtım hizmetleri veremeye devam ediyor.

Diverseffect hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayın.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Publicis Groupe, Artırılmış Gerçeklik Çalışma Platformu Marcel’i Tanıttı Instagram, Platformda Geçirilen Zamanı Yönetmeyi Sağlayan Araçlar Geliştiriyor →

Yazar Hakkında

Şenay Elvan Duman
Şenay Elvan Duman
Elvan, Ege Üniversitesi Reklamcılık bölümü mezunu. İzmir'de sektörle ilgili deneyimler kazanan Elvan, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.