Eminevim Scope İle Lead’e Odaklandı!

Projeler, Web siteleri 01 Nis 2019
Eminevim Scope İle Lead’e Odaklandı!

Ev sahibi olmak isteyenler için geliştirdiği farklı ev alma çözümleri ile 28 yıldır hizmet veren Eminevim, şu ana kadar 136.000 aileyi de bu sistem ile ev ve araç sahibi yapmış lider marka konumunda.

Kendi alanında lider olan firma bu sistemin mucidi olarak anılıyor. Yine de gelen talepleri arttırma ve ziyaretçilerine kusursuz bir web ve mobil deneyimi sunma fikriyle yola çıkan marka, form performansı yüksek birçok web sitesinin mutfağında bulunan Scope Digital ile işbirliği yapma kararı aldı.

Projede, doğru analizler ile ilk etapta UX problemlerinin ele alınması için en baştan bir web sitesi geliştirme fikri ile ile yola çıkılarak UI/ UX, landing page üretimi ve hedefleme odaklı kendine özgün yaklaşım yöntemiyle start aldı. Tamamen hedef kitle ve kullanıcı deneyimi baz alınarak yayına alınan www.eminevim.com mobile first yaklaşım ile trafiğin büyük bir kısmını oluşturan mobil cihazlar için sitenin responsive versiyonu ile ziyaretçilerine ve müşterilerine en hızlı ve de kolay şekilde formlara ve bilgilere ulaşabilecekleri kusursuz bir deneyim sağladı.

Web sitesinin; tasarım, teknik altyapı ( MVC ) ve teknoloji danışmanlığı, Scope‘un uzman stratejii , yazılım ve tasarım ekibinin tecrübesiyle hayata geçirildi. Lead odaklı yaklaşımın verdiği sonuçlar ile birçok sektör için de referans olarak gösterilmeye başlanan web sitesi raporlarında , 28 yıldan bugüne en çok lead topladığı zaman aralığı olarak yayına girdiği dönemden günümüze kadarki süre olduğu görülüyor.Daha ilk Aydan rakamlar neredeyse bir önceki senenin verileri ile kıyaslandığında 2,4 katı artış ile rekor seviyelere yükseldi.

Bu süreçte web sayfasındaki kurguda tek tık ile gelen interaktif çözümler , interaktif hesaplama aracı, kampanyaları ve çözümleri her sayfadan ziyaret edebilme ve canlı yayın özelliği ile modern ve rakiplerinden ayrışan bir web sitesi hayata geçirilmiş oldu.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Cadem’in Yeni Web Sitesi Yayında! OYAK’ın Web Sitesi Yenilendi →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.