“Dahi Anlamındaki De”ye Komili De Dahil Oldu!

Projeler, Web siteleri 18 Kas 2022
“Dahi Anlamındaki De”ye Komili De Dahil Oldu!

Son günlerde sosyal medyada çokça paylaşılan “Dahi Anlamındaki De Sertifikası”, Komili’nin katkılarıyla ülkemizin anıt zeytin ağaçlarını korumak için bir farkındalık aracına dönüştü.

RED and GREY tarafından 26 Kasım Dünya Zeytin Ağacı Günü için hazırlanan projede, katılımcılar dahi anlamındaki de’yi öğrenirken cevapladıkları sorularla farkında olmadan anıt zeytin ağaçları hakkında da bilgi edinmiş oldu. Böylece Komili’nin 4 yıl önce başlattığı Anıt Zeytin Ağacı Projesi, farklı bir mecra kullanımıyla insanlara tanıtıldı. Testin sonunda kullanıcılar, Dahi Anlamındaki De Sertifikası’na ek olarak bir de Anıt Zeytin Ağacı Farkındalık Sertifikası’na sahip oldular.

1 haftada 1 milyondan fazla kişinin ilgisini çeken projede, kişilerin sitede yer alan testi çözerek sertifika kazandığı dahianlamindaki.de web sitesine hızlıca entegre olarak farklı bir entegrasyon gerçekleştirildi.

Bu entegrasyon ile sitede yer alan soruların şıkları Anıt Ağaçları ve Anıt Zeytin Ağaçları hakkında farkındalık yaratacak şekilde değiştirildi ve katılımcıların test sonucundaki başarıları bağımsız “Komili Anıt Zeytin Ağaçları Farkındalık Elçisi” sertifikası kazanmasına olanak sağladı.

Künye:

Marka: Komili
Reklam Veren Yetkilileri: Pınar Nokay, Demet Umezu, Gülnihal Metin, Meltem Karamanoğlu
Ajans: RED and GREY

Projeyi incelemek ve sertifika almak için linke tıklayabilirsiniz: https://dahianlamindaki.de

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Diverseffect, E&E Group Web Sitesi Yeniledi! Bigfil Project House'dan Spor Tutkunlarına Harika Haber: we5concept.com Yayında! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.