egegen, yeni markası Malatya Pazarı’na ‘Hoş Geldin’ dedi.

Ajans Haberleri, Haberler 27 Kas 2020
egegen, yeni markası Malatya Pazarı’na ‘Hoş Geldin’ dedi.

1870’li yıllarda Malatya’da başlayarak sonraki asırda İstanbul’da Mısır Çarşısı’na, oradan da ihracata uzanan “Önce Kalite“ odaklı Malatya Pazarı geleneği, günümüze de modern tesislerinde üretilen kuruyemiş, sağlıklı atıştırmalıklar, lokumlar, baharatlar üreten Malatya Pazarı dijital ajansı olarak egegen’i seçti.

egegen bu süreç içerisinde; Malatya Pazarı’na dijital strateji, sosyal medya yönetimi, dijital pazarlama faaliyetlerine kadar 360 derece hizmet verecek. 

Sektörde 20. Yılını dolduran egegen; E.C.A., SEREL, Özsüt, Alfemo, ABC Bedding, BMC,nKristal Yağları, Betonstar, Sheraton Hotels, Arkas Holding, Fide, ESBAŞ,nDr.Oetker, Felda Iffco, Magmaweld, Space Camp, Tespo, Kids&Teens, Yatsan,Kontek Enerji Hamdi Restaurant, gibi lider markalara hizmet vermeye devam ediyor.

egegen, yeni markası Malatya Pazarı’nı hoş geldin videosu ile merhaba dedi.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← THEBADGUYS’ın Yeni Markası: B Noktası TUSAŞ İle Gözümüz Yükseklerde! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.