Eczacıbaşı-Lincoln Electric Askaynak’tan EURO 2016’ya Özel Yarışma

Eczacıbaşı-Lincoln Electric Askaynak’tan EURO 2016’ya Özel Yarışma

Eczacıbaşı-Lincoln Electric Askaynak, EURO 2016 için yayınladığı kampanya ile “En Kral Kaynakçı”yı belirledi.

Türkiye’nin lider kaynak uzmanı Eczacıbaşı-Lincoln Electric Askaynak, “Kaynağın da kralı benim, futbolun da” diyen kaynağa gönül vermiş takipçilerinin EURO 2016 heyecanına ortak oldu ve “En Kral Kaynakçı” yarışması ile kazandırdı.

Bir mikrosite üzerinden üye olunarak katılımın gerçekleştiği yarışmada, yarışmacılar EURO 2016 kapsamında gerçekleşen son 16 turunda çeyrek final, yarı final ve final maçlarının kazananlarını doğru tahmin ederek en yüksek puanı toplamaya çalıştı.

1481 kaynak ustasının katıldığı yarışmada en yüksek puanı toplayan ilk 3 kişi kaynak makinası, kaynak maskesi ve futbol paketi kazanırken; ilk üç kişiden sonra en fazla puan toplayarak dereceye giren 10 kişi de kaynak maskesi ve futbol paketi kazandı.

Bir aylık turnuva süreci boyunca kaynak ustalarına heyecanlı bir dönem yaşatan “En Kral Kaynakçı” yarışmasının kurgusu, yazılımı, tasarımı ve dijital iletişimi Ahtapot Sosyal Medya imzası taşıyor.

en-kral-kaynakci-yarisma

en-kral-kaynakci-yarisma-2

en-kral-kaynakci-yarisma-3

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Adidas’tan Snapchat’te Tasarım Yarışması Adobe Başarısız Stock Görsellerle Yeni Bir Moda Akımı Başlattı →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.