Keller Williams Türkiye Yeni Ajansını Seçti!

Ajans Haberleri, Haberler 28 Eki 2021
Keller Williams Türkiye Yeni Ajansını Seçti!

Keller Williams Türkiye’nin sosyal medya danışmanı Ahtapot oldu!

Danışmanlığı evrensel bir iş modeli haline getiren Keller Williams’ın, Türkiye’deki gayrimenkul danışmanlık sektörüne kattığı farkı ve ayrıcalığı keşfetmek isterseniz sosyal medya hesaplarını takipte kalın!

Keller Williams Türkiye’nin yanı sıra son dönemde anlaştığı pek çok yeni marka iledikkatleri üzerine çeken Ahtapot Sosyal Medya; 6 yıldır Lincoln Electric Askaynak, 5 yıldır Darüşşafaka Cemiyeti, 4 yıldır Dalgakıran Kompresör ve Form Şirketler Grubu, 3 yıldır DB Schenker Arkas ve Taşkesti Su, 2 yıldır ise WWF Türkiye, Danfoss, Mitsubishi Heavy Industries, Mapfre Sigorta gibi değerli markalarla başarılı çalışmalara imza atmaya devam ediyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Şirketlerin Online Hayattaki Başarısı Dijital Varlık Analizi’nden Geçiyor Türk Şirketleri Almanya Pazarında Başarıyı Dijital Pazarlama İle Yakalıyor →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.