CLICKS’US SEO ÇALIŞMALARI İLE UYUMSOFT’UN ORGANİK TRAFİĞİNİ %376 ARTIRDI.

Ajans Haberleri, Haberler 05 Ağu 2019
CLICKS’US SEO ÇALIŞMALARI İLE UYUMSOFT’UN ORGANİK TRAFİĞİNİ %376 ARTIRDI.

Clicks’us Digital’in SEO çalışmaları ile yazılım sektörünün öncülerinden olan Uyumsoft organik trafiğini %376 oranında artırdı!

Clicks’us Digital tarafından yapılan analizlerle ana problemler site içi ve site dışı olarak analiz edildi. Kaliteli içerik problemi, internal link kurgusunun zayıflığı ile birlikte yanlış alınan backlink profili vb. problemler bulunan web sitesi için form dönüşümü odaklı major anahtar kelime grupları belirleyerek yüksek dönüşüm hedeflendi.

Clicks’us Digital SEO Başarısı

Belirlenen hedefler doğrultusunda çeşitli SEO çalışmaları yürütüldü. Dikkatli analizler sonucunda yapılan birçok SEO çalışması sonucunda %25 oranında SEO Görünürlüğü ve %376 oranında Organik Trafik Akışı elde edildi.

Devam eden Clicks’us Digital ve Uyumsoft iş birliği ile SEO tarafında çeşitli hedeflemeler ve çalışmalar son hız devam etmektedir.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Siber Güvenlik Alanının Büyük Oyuncusu Trend Micro Qatar İletişimini Tam Otomatik Reklam Ajansı’na Emanet Etti Hilton İstanbul Bomonti Hotel & Conference Center'ın yeni ajansı BAL! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.