Burger King’e Gitmek İçin Kızının Yerine Geçen Baba

Burger King’e Gitmek İçin Kızının Yerine Geçen Baba

Fast food zincirinin yeni kampanyasında, Burger King restoranına kızıyla birlikte gidebilmek için sınırları zorlayan bir baba yer alıyor.

Burger King’in Buzzman tarafından hazırlanan “The Little Girl” (Küçük Kız) isimli reklam filminde eşinin, kızına “Sınavdan yüksek not alırsan, Burger King’e gidebiliriz” sözü üzerine harekete geçen bir baba başrolde.

Kızının yerine sınava girip yüksek not almak ve sonrasında Burger King’e gidebilmek için pullu pembe montu sırtına geçiren baba saçını iki taraftan atkuyruğu topluyor, pileli bir kısa etek giyiyor vedizine kadar çektiği beyaz spor çoraplarla okulun yolunu tutuyor. Baba, her ne kadar küçük bir kız çocuğuna benzemeye çalışsa da suratındaki bir karış sakal işi biraz bozuyor. Kızının yerine geçen baba sınava giriyor, kendi sınavını çabucak bitirip yanındakilere de yardımcı oluyor.

Eğlenceli reklam filmi, Burger King Fransa’nın  8-12 yaş arası çocuklara hitap eden ‘Kool King’ menüsünü tanıtmak için hazırlandı.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Yaratıcı CV Örnekleri Sıkıcı Partiyi Canlandıran IKEA Hayaletleri →

Yazar Hakkında

Gülşen Erkılıç
Gülşen Erkılıç
Gülşen, İstanbul Kültür Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu. Araştırmaya ve yazmaya meraklı olan ve şimdiye kadar çeşitli web sitelerinde içerik editörlüğü yapan Gülşen, DijitalAjanslar.com'da içerik editörü ve yazarı olarak editörlük kariyerine devam ediyor.