BrandFace.tv’den 23 Nisan’a Özel Yarışma: #29SaniyedeÇocukOlmak

BrandFace.tv’den 23 Nisan’a Özel Yarışma: #29SaniyedeÇocukOlmak

BrandFace.tv, 23 Nisan Çocuk Bayramı için duyurduğu yarışma ile takipçilerini “29 saniye çocuk olmaya” davet ediyor.

Oyuncu Ekin Türkmen’in juri üyeliğini yapacağı dijital yarışmaya katılanlar arasından en iyi 8 video 17 Nisan’da halk oylamasına açıldı. Hafta boyunca en çok beğeniyi toplayan video ise birinci olacak.

Ekin Türkmen bir haftalığına Mr. OK oldu!

Yaratıcı video platformu olarak konumlanan sosyal ağ BrandFace.Tv, her hafta devam eden yarışmasını 23 Nisan haftasında çocuk olmaya ayırdı. Ünlü Oyuncu Ekin Türkmen’in jüri üyeliğini yapacağı ve 23 Nisan ile ilgili videoların yarışacağı vitrinden halk oylaması sonucu en çok puan alan yaratıcı video sahibi 750 TL, sosyal ağın sesi Mr. OK’in seçeceği en yaratıcı video sahibi ise 250 TL ödül kazanacak.

Yaratıcı videoları ödüllendirerek televizyondaki yarışma heyecanını internete taşıyan BrandFace.tv’nin 23 Nisan haftasına özel yarışması için vitrine çıkanlar, 17 Nisan akşamı açıklandı. Videolar 18 -24 Nisan tarihleri arasında 23 Nisan gündemi için yarışacak.

Yaratıcı videolara yer veren BrandFace.tv’de bu güne kadar 25 haftada 34 genç toplam 25,000 TL kazanarak yaratıcılıklarının karşılığını hemen aldı. Televizyondaki yarışma heyecanını internete taşıyan Brandface.tv, yetenekli gençleri ödüllendirmeye devam ediyor.  BrandFace.tv platformunda video üreticileri ister sosyal sorumluluk alanında isterse de markalar alanında video üretilebiliyor

BrandFace.tv yarışmasını sosyal medyada #29SaniyedeÇocukOlmak hashtagi ile takip edebilir ve paylaşılan videoları için www.brandface.tv adresini ziyaret edebilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← KIA İle Euro 2016 Heyecanı Şimdi "Gol Atan Fransa'ya" Oyununda! BMW’den 360 Derece İnteraktif Reklam Filmi: Eyes On Gigi →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.