Apple Store 5 Nisan’da Açılıyor!

Apple Store 5 Nisan’da Açılıyor!

Tim Cook tarafından “dünyanın en farklısı” olarak nitelendirilen Apple Türkiye mağazası yarın sabah Zorlu Center’da kapılarını açıyor.

Dünyanın 15 farklı ülkesinde 423 mağazası ile kullanıcılarına hizmet veren Apple, Türkiye’deki ilk mağazasını açıyor. İstanbul Zincirlikuyu’daki Zorlu Center’da açılacak olan mağaza kübik cam tasarımı ve Apple’ın en çok cam kullandığı mağazası olma özelliği ile dikkat çekiyor.

İki katlı mağazanın üst katında internet bağlantılı Macbook, iPhone, iPad gibi toplam 200 ürün teşhirde bulunurken, alt kat ise aksesuarlara ayrılmış. Apple Store’da ziyaretçiler herhangi bir ürünü satın aldıktan sonra da kişiye özel kurulum masalarında ürünü kendilerine özel hale getirme imkanı da düşünülmüş.

Apple Store İstanbul’da Türkiye’den seçilen, özel eğitimli 100’den fazla çalışan hizmet verecek. Mağazada ayrıca ücretsiz “Genius bar”, Mac hakkında kısa dersler gibi eğitim imkanı ve Apple çalışanları ile birebir iletişim imkanı da sağlanacak.

 

apple store türkiye

apple store istanbul

apple store zorlu center

Apple Store 5 Nisan Cumartesi günü yani yarın sabah saat 10.00’da Zorlu Center’da kapılarını açacak ve mağazaya ilk gelen ilk 4 bin 500 kişiye Apple hediyesi tişörtler dağıtılacak.

Apple Store İstanbul hizmet alanları ve mağaza hakkındaki detaylı bilgiye şuradan ulaşabilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Projelerinizi Eğlenceli Videolarla Anlatan Girişim: Basitanlat McDonald’s Türkiye’nin Yaratıcı Ajansı TBWA İstanbul Oldu →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.