Altın Örümcek Halk Oylaması 2014

Altın Örümcek Halk Oylaması 2014

Bu yıl 12. kez  düzenlenecek olan Altın Örümcek Web Ödülleri’nde 38 kategoride jüri tarafından seçilen finalistler halk oylamasına sunuldu ve Altın Örümcek halk oylaması başladı!

Türkiye’nin ilk ve tek bağımsız web ödülleri organizasyonu olan Altın Örümcek Web Ödülleri’nde ikinci aşama olan grup değerlendirmeleri sona erdi. Jürinin yaptığı değerlendirmeler sonucunda, 2013 yılının en iyi web siteleri ve internet teknolojileri alanındaki başarılı projeler arasında, kategori bazında en yüksek puanı alan 10 web sitesi belli oldu. Jüri 12 – 28 Mart tarihleri arasında yapacağı final değerlendirmeleri ile her kategoride Altın Örümcek Web Ödülü almaya hak kazanan web sitelerini belirleyecek.

Halkın Favorileri Belli Oluyor

Jürinin her kategoride seçtiği en iyi 10 web sitesi aynı zamanda halk oylamasına sunuluyor. Jüri değerlendirmelerinden bağımsız olarak halkın oyları ile yapılacak değerlendirme sonuçlarına göre her kategoride halkın birincileri de belli olacak.

Altın Örümcek Web Ödülleri jürisinin yaptıkları değerlendirmeler ile 38 kategoride finale kalan 10 web sitesini belirledi ve bu siteler Altın Örümcek web sitesinde duyuruldu. 12-28 Mart tarihleri arasında jüri her kategoride finale kalan her web sitesini inceleyerek gerçekleştireceği değerlendirme sonucu kategori bazında ilk 3 siteyi açıklayacak ve her kategoriden sadece 1 site Altın Örümcek ödülünü almaya hak kazanacak. Ayrıca tüm kategorilerden en yüksek puanı alan web sitesi de “En İyi Web Sitesi” ödülüne layık görülecek.

Altın Örümcek Web Ödülü almaya hak kazanan web siteleri Haziran ayında düzenlenecek olan ödül gecesinde açıklanacak. Altın Örümcek Web Ödülleri jürisinin her kategoride belirlediği 10 site, Altın Örümcek halk oylaması ile jüri değerlendirmelerinden bağımsız olarak belirlenecek.

Detaylı bilgi için Altın Örümcek web sitesini ziyaret edebilir, finale kalan siteleri ve ajansları ise şuradan görüntüleyebilirsiniz. 

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← ODTÜ Teknokent Yeni Fikirler Yeni İşler Yarışması İndir.com Mobil Uygulama Yarışması →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.