Ajanslardan Ice Bucket Challenge Kampanyasına Destek

Ajans Haberleri, Haberler 21 Ağu 2014
Ajanslardan Ice Bucket Challenge Kampanyasına Destek

ALS hastalığına dikkat çekmek için başlatılan Ice Bucket Challenge kampanyasına Türkiye’deki ajanslar da destek veriyor.

Tüm dünyayı kasıp kavuran ALS Farkındalık Kampanyası #IceBucketChallenge, Türkiye’de de hızla yayılmaya devam ediyor. Reklam dünyasından da önemli isimlerin destek verdiği kampanya son olarak ajanslara sıçradı.

Ekip olarak kamera karşısına geçen Titrifikir, ALS Bucket Challenge kampanyasına desteklerini belirterek Alametifarika, TBWA ve Punch’a meydan okudu. Titrifikir’in ekip olarak kovalarca suyu başlarından aşağı döktüğü videoyu paylaşması ile Türkiye’deki ajanslar da kampanyaya dahil oldu.

Alametifarika, TBWA ve Punch’ın bu meydan okumaya nasıl bir cevap vereceklerini merakla bekliyoruz. Ajansların Ice Bucket Challenge videolarını takip ederek bu sayfa üzerinden sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.Dekatlon Buzz; Facebook sayfası üzerinden ALS hastalarına desteklerini belirterek, , Plasenta ve Wanda Digital‘e meydan okudu!

 


Project House; ALS hastaları için ajansları adına bağış yaptıklarını Facebook sayfası üzerinden belirterek, Wanda Digital, 41?29! ve C-Section‘a meydan okudu.

 

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Instagram Reklamcılara Özel Analiz Araçlarını Tanıttı Sony Mobile Türkiye’nin Sosyal Medya Ajansı Isobar Oldu →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.