FilmBox Türkiye’nin Tercihi Ahtapot Sosyal Medya Oldu!

Ajans Haberleri, Haberler 28 Oca 2020
FilmBox Türkiye’nin Tercihi Ahtapot Sosyal Medya Oldu!

Uluslararası medya kuruluşu SPI International, Türkiye’de seçkin yayın platformlarında izleyicilerin karşısına çıkan FilmBox TV kanalının dijital iletişim çalışmaları için Ahtapot Sosyal Medya’yı tercih etti.

6 kıtada 40 televizyon kanalı ve dijital servisleriyle faaliyet gösteren uluslararası medya kuruluşu SPI International, sunduğu kanallar arasında öne çıkan FilmBox’un Türkiye’deki dijital iletişim çalışmaları için Ahtapot Sosyal Medya ile beraber yeni projelere imza atmayı hedefliyor. FilmBox, Türkiye’nin seçkin yayın platformlarında geniş bir izleyici kitlesine gişe rekorları kıran Hollywood filmleri, yılların eskitemediği klasikler ve popüler TV dizileri gibi farklı türlerde içerik sunuyor. 

Bu işbirliği hakkında SPI  International CMO’su Haymi Behar, “50 ülkede 1,400 operatör üzerinden 40 kanalı ve dijital servisleriyle 60 milyon izleyiciye ulaşan ve büyük bir hızla büyümeye devam eden SPI International ailesi için, Türkiye pazarında dijital trendleri yakından takip eden, yaratıcı bir ekiple çalışmak oldukça önemli. Kısa sürede Türkiye’nin önde gelen film kanallarından biri haline gelmiş FilmBox Türkiye için dijital mecralarda Ahtapot Sosyal Medya ile birlikte çalışacağımızdan ötürü mutluyuz,” dedi.   

FilmBox Türkiye’nin tercihi olan Ahtapot Sosyal Medya; Darüşşafaka Cemiyeti, Lincoln Electric Türkiye-Askaynak, Form Şirketler Grubu, Taşkesti Su, Dalgakıran Kompresör, DB Schenker Arkas, Barry Callebaut & Chocolate Academy gibi birçok önemli markanın sosyal medya çözüm ortağı olarak dikkat çekiyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Karmod’un Sosyal Medya Ajansı Destex Digital Oldu! Sürreal’in Babası, Sürreal Anılacak! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.