Dünyaca Ünlü Çikolata Devi Barry Callebaut Ahtapot Sosyal Medya İle Anlaştı!

Ajans Haberleri, Haberler 27 Şub 2019
Dünyaca Ünlü Çikolata Devi Barry Callebaut Ahtapot Sosyal Medya İle Anlaştı!

Dünyanın önde gelen kakao ve çikolata üreticisi Barry Callebaut ve çikolata yapımı üzerine sektörün önemli şefleriyle eğitimler düzenlediği Chocolate Academy Istanbul, Türkiye’deki dijital iletişim çalışmaları için Ahtapot Sosyal Medya’yı tercih etti.

Ataşehir Nidakule Kuzey yerleşkesindeki yeni adresine taşınan Barry Callebaut ve markanın dünyadaki 21 çikolata akademisinden biri olan Chocolate Academy Istanbul, Ahtapot Sosyal Medya ile birlikte, sektörüne öncülük eden başarılı çalışmalarını dijital mecralara da taşımayı hedefliyor.

Barry Callebaut ve Chocolate Academy Istanbul’un Türkiye’deki tercihi olan Ahtapot Sosyal Medya; Darüşşafaka Cemiyeti, Eczacıbaşı-Lincoln Electric Askaynak, Form Şirketler Grubu, Taşkesti Su, Dalgakıran Kompresör, DB Schenker Arkas ve Fiyuu gibi birçok önemli markanın da dijitaldeki çözüm ortağı olarak çalışmalarını sürdürüyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← egegen’in Tarzı Alfemo! Doğa Sigorta Dijital Ajansı Clicksus Oldu! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.