WWF-Türkiye’nin Tercihi Ahtapot Sosyal Medya Oldu!

Ajans Haberleri, Haberler 06 Eyl 2019
WWF-Türkiye’nin Tercihi Ahtapot Sosyal Medya Oldu!

Dünyanın önde gelen doğa koruma kuruluşlarından WWF’in (Dünya Doğayı Koruma Vakfı) ülkemizdeki temsilcisi WWF-Türkiye, dijital iletişim çalışmaları için Ahtapot Sosyal Medya’yı seçti.

Türkiye’de 44 yıldır doğa koruma mücadelesinde ve sivil toplum kuruluşlarının profesyonelleşmesinde önemli ‘ilk’leri gerçekleştiren WWF-Türkiye, hem ülkemizde hem de dünyada gerçekleştirdiği doğa koruma çalışmalarını artık Ahtapot Sosyal Medya ile birlikte dijital mecralara taşımayı hedefliyor.

WWF-Türkiye’nin dijital iletişim çalışmaları için güvendiği adres olan Ahtapot Sosyal Medya; Darüşşafaka Cemiyeti, Lincoln Electric Türkiye-Askaynak, Form Şirketler Grubu, Taşkesti Su, Dalgakıran Kompresör, DB Schenker Arkas ve Fiyuu gibi birçok önemli markanın da dijitaldeki çözüm ortağı olarak çalışmalarını sürdürüyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← GastroAntep Bu Yıl da Diverseffect’i Seçti! Arçelik, yeni dijital projesi için -99 design studio ile çalışacak! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.