Mitsubishi Heavy Klima’nın Tercihi Ahtapot Sosyal Medya Oldu!

Ajans Haberleri, Haberler 27 Haz 2019
Mitsubishi Heavy Klima’nın Tercihi Ahtapot Sosyal Medya Oldu!

1965 yılında kurulan Form Şirketleri Grubu, ortaklık anlaşması imzaladığı Mitsubishi Heavy Industries’in dijital iletişim çalışmalarını yürütmek için Ahtapot Sosyal Medya’yı seçti.

Ortaklık anlaşması sonrası Form MHI Klima Sistemleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. adıyla pazara giriş yapan Mitsubishi Heavy Industries klimalar, kampanyalarını ve projelerini artık Ahtapot Sosyal Medya ile birlikte dijital mecralara taşıyacak.

Mitsubishi Heavy Industries’in dijital iletişim çalışmaları için tercih ettiği adres olan Ahtapot Sosyal Medya; Darüşşafaka Cemiyeti, WWF-Türkiye, Eczacıbaşı-Lincoln Electric Askaynak, Form Şirketler Grubu, Taşkesti Su, Barry Callebaut Türkiye, Chocolate Academy İstanbul, Dalgakıran Kompresör, DB Schenker Arkas ve Fiyuu gibi birçok önemli markanın da dijitaldeki çözüm ortağı olarak çalışmalarını sürdürüyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← KROPPA İMZALI YAPAY ZEKA SATIŞ ROBOTU: ZEKİ IGOAİMALATHANE; ANTALYA, ANKARA VE KONYA'DAN SONRA ŞİMDİ DE İZMİR'DE! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.