Hep Kitap Dijital Danışmanlık Ajansını Seçti!

Ajans Haberleri, Haberler 24 Nis 2023
Hep Kitap Dijital Danışmanlık Ajansını Seçti!

Türkiye’ye bambaşka bir yayınevi kazandırmak ve bugüne dek yapılmamış olanı yapmak, var olan her şeye “hep” farklı bir açıdan bakmak mottosu ile yola çıkan Hep Kitap, dijital danışmanlık ve organik büyüme ajansı olarak Flatart Agency’yi seçti!

Dijital pazarlama dünyasında 2013 senesinden bu yana var olan Flatart Agency markalara; SEO, Sosyal Medya, Digital ADS, E-posta Pazarlama, UI&UX Tasarım, Web Geliştirme, İçerik Pazarlama ve AR Filtre gibi sayısız hizmet sunmaya devam etmektedir.

Dijital danışmanlık hizmeti konusunda marka ekipleriyle organize şekilde çalışan Flatart Agency, markanın dijital pazarlama aksiyonlarında destekleyici bir danışmanlık hizmeti vermektedir. Geliştirdiği proje ve çözüm önerileri ile markanın dijital varlığını güçlendirirken yepyeni bir dinamik kazanmasını sağlamaktadır.

Ajans, Hep Kitap ile birlikte yayıncılık sektörüne de hızlı bir giriş yapmış olacak. Markaya özellikle dijital danışmanlık ve organik büyüme ve benzeri konularda çeşitli hizmetler sunulacak. Sonuç olarak Hep Kitap evreninde ilerleyen zamanlarda harika gelişmeler beklendiğini söyleyebiliriz!

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← CRM Medya Yönetici Ortağı Erol Sarı İle Dijital Pazarlama Başarısı İçin Ölçümler ve KPI'lar Abdi İbrahim Tüketici Sağlığı’nın 12 Markası için Tercihi Ahtapot Sosyal Medya Oldu! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.