Yeni bir geleceğin provası Digital Age Tech Summit’te

Yeni bir geleceğin provası Digital Age Tech Summit’te

Digital Age Tech Summit bu yıl “Future-Proofing” teması ile 8 Nisan’da online gerçekleşecek.

2007 yılından bu yana konu ve konuklarıyla dijital devrimin yarattığı yeni platformların nabzını tutan ve dijital dünyanın en yaratıcı isimlerinin fikirlerine ev sahipliği yapan Digital Age Tech Summit, bu sene 8 Nisan tarihinde online’da “Future-Proofing” temasıyla gerçekleşecek.

Bu yıl “Geleceğe uyumlu, toplumsal krizlere dirençli ve belirsizlik karşısında yaratıcı çözümler geliştirebilen bir teknoloji nasıl inşa edilir?” sorusundan hareketle hızlandırılmış ve yoğunlaştırılmış bir dijital dönüşümü, kapsayıcı ve duyarlı bir deneyime dönüştürecek yolları keşfedeceğiniz Digital Age Tech Summit ’21; bireysel, toplumsal ve ekonomik refahı aynı denklemde buluşturan, yaratıcılığı açığa çıkaran, sağlık ve mutluluk sunan inovatif teknolojileri bir araya getirecek.

Digital Age Tech Summit’21’de “Future-Proofing” temasıyla geleceği şekillendiren teknolojilerin ve dijitalin rolünün masaya yatırılacağı konuşmacılar arasında ise; Deloitte Canada, Araştırma Direktörü (Teknoloji, Medya ve Eğlence, Telekomünikasyon) Duncan Stewart, USC, Klinik Psikolog ve Medikal Teknoloji Geliştirme Direktörü Prof. Albert Skip Rizzo, Teknoloji, İnovasyon Lideri David Shrier ve Toplumsal Değer Profesörü Prof. Rainer Kattel, San Francisco merkezli temiz et üretim şirketi JUST’ın CEO’su Josh Tetrick, Google’ın yapay zeka etik araştırmacısı Timnit Gebru, DiCarlo CEO’su ve Cara Delevingne Yaratıcı Danışmanı Lora DiCarlo, Bilgisayar Programcısı ve Sanatçı Mike Tyka gibi isimler yer alıyor.

Digital Age Tech Summit ’21 hakkında detaylı bilgiye ulaşmak ve etkinliğe kayıt olmak için buraya göz atabilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← ‘Dijitalleşme Çağında Sosyal Fayda’nın Konuşulacağı Digitalzone Meetups Online 31 Mart’ta! Paris Sorbonne Üniversitesi’nden Sertifikalı Stratejik Marka & Pazarlama İletişimi Sertifika Programı Başlıyor! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.