Yeditepe Üniversitesi Hastanesi Web Sitesi Yeni Yüzüyle Yayında!

Projeler, Web siteleri 04 Şub 2016
Yeditepe Üniversitesi Hastanesi Web Sitesi Yeni Yüzüyle Yayında!

2005 yılında kurulan ve hastalarına dünya standartlarında sağlık hizmeti vermeyi amaçlayan Yeditepe Üniversitesi Hastanesi web sitesi yenilenen yüzü ile yayında.

Modern ve kullanıcı dostu yeni tasarımı ile dikkat çeken Yeditepe Üniversitesi Hastanesi web sitesi, hastalara online hizmet ve online randevu imkanı sağlıyor. Ziyaretçiler, randevu almadan önce hastane bünyesinde çalışan doktorlar ve çalışma alanları hakkında da bilgi sahibi olabiliyor.

Ziyaretçileri bilgilendirme ve etkinliklerden haberdar etmeyi amaçlayan web sitesi, hastane içi etkinlikleri ve uzman videoları da içeriyor. Medya Şef imzasıyla yenilenen sitedeki “Yeditepe Sağlık Dergisi” ve “Yeditepe Blog” kategorileri ise ziyaretçilere yaşamı kolaylaştıracak ipuçları veriyor.

Yeditepe Üniversitesi Hastanesi Web Sitesi

Yenilikçi ve dinamik kadrosuyla, sadece sağlık sektörüne özel dijital çözümler üreten Medya Şef’in portföyünde, alanında yetkin birçok sağlık kurumu ve sağlık profesyoneli bulunuyor. 

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Pizza Hut’tan Esprili Ambalaj Tasarımları Morhipo “Ne Giyeceğini Bilemeyenlere” Sesleniyor →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.