Yemeksepeti.com Web Sitesi Yenilendi!

Projeler, Web siteleri 02 Mar 2015
Yemeksepeti.com Web Sitesi Yenilendi!

Türkiye’nin en büyük online yemek sipariş platformu Yemeksepeti.com’un arayüz tasarımı yenilendi.

Yemeksepeti.com’un bir süredir sürdürdüğü arayüz yenileme çalışmaları son buldu ve platform kullanıcılara yeni tasarımı ile hizmet vermeye başladı. Yemeksepeti.com’un online işleyişinde kullanıcı alışkanlıklarını etkileyecek bir değişiklik yapılmazken, flat bir arayüz tasarımı ile daha modern bir yapıya kavuştuğu görülüyor.

Yemeksepeti.com’un yeni tasarımında restoranların puanları, favori yemekler ve geçmiş siparişler ana sayfada kullanıcılara sunuluyor. Ayrıca sipariş sırasında kullanıcının daha hızlı hareket etmesine de önem verilerek, adres seçiminin sipariş seçiminden çıkarıldığı görülüyor.

Yemeksepeti.com Web Sitesi


Kullanıcıların en çok ihtiyacı olan arama aracını ön plana çıkaran Yemeksepeti.com, artık anahtar kelimelerle yemek çeşitleri ve restoranları tarayarak aramayı otomatik olarak tamamlayabiliyor. Ayrıca arama sonuç sayfasında da birden fazla restoran, yemek çeşitleri ile birlikte sıralanarak kullanıcının aradığını daha kolay bulmasına olanak sağlıyor.

Yemeksepeti.com Arayüz


Yemeksepeti.com responsive olmayan yeni tasarımını kullanıcılara sunarken, mobilden giriş yapanlar için ise uygulama üzerinden hizmet vermeye devam edecek.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← McDonald’s Sosyal Medya Kampanyası: #SeniSendenAlanLezzet Yaratıcı Basılı Reklam Kampanyası Örnekleri →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.