Wag The Dog, 10. Yılını Yeni Ortaklıklarla Kutlamaya Devam Ediyor

Ajans Haberleri, Haberler 10 Mar 2017
Wag The Dog, 10. Yılını Yeni Ortaklıklarla Kutlamaya Devam Ediyor

Dinamik, sınırları zorlayan, detaylarla örülü ve ilgi çekici… Geçtiğimiz aylarda 10. yaşını kutlayan Wag The Dog, kendini anlatırken kullandığı her bir kelimenin altını yepyeni projelerle çizme enerjisini koruyor.

Bünyesindeki markaların dijital varlıklarını temellendiren ve güçlendiren Wag The Dog‘un bu doğrultuda destek sağlayacağı en yeni marka ise; kozmetik sektörünün önde gelen Türk firmalarından Golden Rose…

İddiasını zirveye taşımak için Wag The Dog ile emin adımlarla ilerlemeye başlayan Golden Rose; oje, ruj, maskara ve allık gibi renkli ürünleriyle tüm makyaj severlere sesleniyor. Erkul Kozmetik çatısı altında yer alan ve son 4 yıldır Türkiye’nin kozmetik ihracatında 1. sırada yer alan Golden Rose, dijital serüveninde Wag The Dog ile şimdiden adından sıkça söz ettiriyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Nissan Yeni Dijital Ajansı Olarak Poligon Interactive’i Seçti Markaların Sosyal Medya Karnesi Açıklandı →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.