Vialand 4. Yılında Da Creaturk Dedi!

Ajans Haberleri, Haberler 13 Oca 2017
Vialand 4. Yılında Da Creaturk Dedi!

Avrupa’nın En iyi 10 Tema Parkı arasında gösterilen Vialand, 4. yılında da tercihini Creaturk Interactive’den yana kullandı.

Vialand Tema Park ve AVM’nin uzun yıllardır sosyal medya iletişim yönetimi, web sitesi tasarımı, yazılımı ve yönetimi ve dijital tüm iletişim ihtiyaçlarının çözümünü 4.defa Creaturk’e emanet etti.

Yeni yıla değişen teknolojiyle birlikte eğlence severleri memnun edecek yeni bir web sitesi ile başlayacak olan birliktelik, yoğun sosyal medya iletişimi ve dijital kampanyalarla devam edecek. Marka ve Ajans’ın birlikte yürüttükleri süreç içerisinde Vialand, açılışının henüz ikinci yılında; En İyi Sosyal Brand, Facebook Türkiye Ofisi’nin açıkladığı verilere göre Türkiye’de en çok check-in yapılan ikinci mekan ve Avrupa’nın En İyi 10 Tema Park’ı arasında yer almak gibi başarılara imza attı. Bu başarılarını devam ettirmek isteyen Vialand iletişim partneri olarak yine Creaturk ailesi ile devam etme kararı aldı.              

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Reebok’ın Sosyal Medya Ajansı Wizard Digital Oldu! Royal Canin Turkey, Sosyal Medya Yönetimi İçin UNC Studio’yu Tercih Etti →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.